Nagy az öröm a román szurkolók körében a Magyarország ellen 3–0-ra megnyert világbajnoki selejtezőt követően, de voltak olyan román drukkerek is, akik nem a sikerrel, hanem verekedéssel foglalkoztak a találkozó után.
A sport.ro beszámolója szerint a két bukaresti rivális, a Steaua és a Dinamo szurkolói – mintegy 200-an – összecsaptak egymással a meccs után. A balhét csak rendőri beavatkozással lehetett megfékezni, amely során számos drukkert előállítottak.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





