Holland-magyar: Szalai beteg, edzést hagyott ki

2013.10.08. 12:42
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hivatalos Twitterének tájékoztatása szerint Szalai Ádám, a Schalke 04 centere betegség miatt kihagyta az október 11-i, Hollandia–Magyarország vb-selejtezőre készülő magyar válogatott délelőtti edzését.

Szalai belázasodott az éjszaka, ezért nem edzett kedd délelőtt a társaival. A legutóbbi német bajnoki fordulóban duplázó centert a Kicker után kedden a Bundesliga hivatalos honlapja is a 8. kör válogatottjába jelölte, a forduló játékosa szavazáson pedig a 4. helyen áll Marc-André ter Stegen, Pierre-Michel Lasogga és Bernd Leno mögött.

 

Legfrissebb hírek

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
3 órája

Roger Milla bolondot csinált a kolumbiai kapusból, majd óriásit táncolt – vb-videók

Minden más foci
Tegnap, 18:05

Időutazás a szocializmus lábától Isten kezéig – vb-videók

Minden más foci
2026.06.22. 18:04

Vb-történelem: Joe Cole akkora gólt lőtt, mint talán soha máskor

Minden más foci
2026.06.20. 14:53

Luis Suárez visszatért és legyilkolta Angliát – vb-videók

Minden más foci
2026.06.19. 14:15

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54
Ezek is érdekelhetik