Futsal: Kozma Mihály felmentését javasolja az MLSZ szakági bizottsága

2010.02.13. 00:42
Címkék
Pénteken tartotta a hazai Európa-bajnokságot követő első ülését a Magyar Labdarúgó-szövetség futsalbizottsága. A grémium – több döntése mellett – arról határozott, hogy Kozma Mihály szövetségi edző felmentését javasolja az MLSZ elnökségének – olvasható a futsalhungary.hu honlapon.
A honlap arról tudósít, hogy Kozma Mihály beszámolóját követően többen is kérdéseket intéztek hozzá, majd a bizottság később úgy döntött, az MLSZ elnökségének javasolja: a szövetségi edzőt eddigi sikereinek maximális elismerése mellett mentsék fel tisztségéből.A futsalhungary.hu-n az alábbi beszámoló olvasható. „Mindenki egyetértett abban, hogy Kozma Mihály korszakos egyénisége futsalunknak, és csak köszönet illeti meg azért, amit az elmúlt 11 évben (négy évig pályaedzőként, hét évig vezetőedzőként) tett sportágunkért. A bizottságot egy bizonyos körből érkező sorozatos nemtelen támadások és mocskolódások nem befolyásolták ezen döntésében. A tagok úgy érezték, hogy egy új, reményeik szerint egy magasabb futsalkultúrából érkező edző talán eredményesebben tudja a jelenlegi helyzetben továbblendíteni futsalválogatottunkat.”
Legfrissebb hírek

Tchouaméni: Az a küldetésünk, hogy Franciaországot és Didier-t büszkévé tegyük

Foci vb 2026
2 perce

Fucsovics és Marozsán a harmadik körben egymással is találkozhat Wimbledonban

Tenisz
17 perce

Férfi kézi BL: a Szeged mindkét előző döntőst elkerülte, a Veszprém viszont megkapta a Füchse Berlint

Kézilabda
19 perce

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett

Vízilabda
29 perce

Sztankovics Réka is Marosvásárhelyre igazolt

Kézilabda
32 perce

Hajdu Balázs: most játszottunk a legjobban

Kézilabda
38 perce

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
1 órája

Balhé Uruguay háza táján, a keret egy része fellázadt Bielsa ellen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik