Futsal: a magyar válogatott megszorongatta az oroszokat

H. K.H. K.
2019.12.02. 22:01
A magyar válogatott 3–2-re kikapott az oroszoktól (Fotó: mlsz.hu)
A magyar futsalválogatott 3–2-re kikapott az oroszoktól Veszprémben, a két csapat felkészülési mérkőzésén.

Turzó József csapata január végén Litvániában játszik Európa-bajnoki selejtezőket, felkészülés gyanánt pedig hétfőn a világklasszis orosz válogatottal csapott össze.

A találkozó első félidejében több lehetősége is volt a magyar együttesnek, ám a befejezésekbe rendre hiba csúszott, azonban az oroszok sem találtak be, így gól nélküli döntetlennel vonultak félidőre a felek.

A második játékrész elején megszerezte a vezetést Oroszország, két perccel később viszont Pál Patrik távoli lövésével egyenlített Magyarország. Hamarosan ismét előnyben voltak a vendégek, ám Dávid Richárd villanásával nem sokkal később másodszor is egyenlített a magyar együttes. De nem sokáig örülhettek Turzó Józsefék, az ellenfél egy öngól után harmadszor is vezetést szerzett (2–3).

A folytatásban az állás már nem változott, így az oroszok 3–2-re legyőzték a magyar alakulatot. A két válogatott kedden is összecsap, arra a meccsre 18 órakor kerül sor, szintén Veszprémben.