Egervári Sándor: „Rászolgáltunk volna a döntetlenre”

2011.11.15. 23:52
null
A Poznanba elutazó magyar szurkolók kitettek magukért (Fotó: MTI)
Címkék
Ahogy arról már beszámoltunk, a magyar labdarúgó-válogatott 2–1-es vereséget szenvedett Poznanban Lengyelországtól. Egervári Sándor szövetségi kapitány a mérkőzés utáni nyilatkozatában elmondta, peches góllal kaptunk ki, ráadásul a szakember egy tizenegyest is számon kér az észt játékvezetőn, annak megítélése ugyanis döntően befolyásolhatta volna a mérkőzés menetét.

A szakember úgy érzi, a második félidővel elégedettek lehetünk, bár a csapat végig győzelemre játszott, sőt talán ez is okozta az első lengyel gólt. A 2011-es évet teljességében nézve hozzátette: „éppen az eddigi mérkőzések miatt sajnáljuk igazán az eredményt, a második félidőt tekintve rászolgáltunk volna a döntetlenre. Kicsit keserű a szánk íze.”

„VÉGIG GYŐZELEMRE JÁTSZOTTUNK”

PRISKIN: DÖNTETLENT ÉRDEMELTÜNK VOLNA

Legfrissebb hírek

Fabio Cannavaro: Még ha szenvedtek is a játékosaim, megmutatták, mire képesek

Foci vb 2026
21 perce

Videók: Messi nélkül és Messivel is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
31 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
1 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
1 órája

Őrület Kansasban: hatgólos thriller végén Algéria és Ausztria is továbbjutott

Foci vb 2026
2 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–3

Foci vb 2026
2 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik