Felkészülés: legyőzte a Vasast az U20-as válogatott

2013.08.27. 18:28
A magyar U20-as labdarúgó-válogatott 4–2-re győzött a másodosztályú Vasas ellen a Telkiben rendezett zárt kapus felkészülési mérkőzésen.

U20-as válogatott–Vasas FC 4–2 (1–1)
Telki, V: Szőts Gergely
U20: Banai D. – Pintér, Baki, Zsirai, Hangya – Márkvárt, Sipos – Szécsi, Lőrinczy, Prosser – Szenes. II. félidő: Rusák – Botka, Jagodics, Csató, Csikortás – Halmai, Zvara – Márkvárt (Szécsi, 66.), Berki, Király – Novák. Edző: Róth Antal.
Vasas: Hermány – Görgényi, Izing, Nagy G., Marcsek – Szedlár (Nagyházi, a szünetben), Recklet, Horia, Boda (Jákó, 58.) – Ádám (Boka, 58.), Hohmann. Edző: Dirk Berger.
G: Sipos 12., Novák 55., 68., Szécsi 88. ill. Recklet 36., Görgényi 89.U20-as válogatott–Vasas FC 4–2 (1–1)
G: Sipos 12., Novák 55., 68., Szécsi 88. ill. Recklet 36., Görgényi 89.