Női futsal: egygólos győzelem Oroszország ellen

2013.02.05. 22:58
A magyar női futsalválogatott Vágó Fanny duplájával és Ganczer Hajnalka góljával – története során először – 3–2-re nyert Oroszország ellen.

A magyar női futsalválogatott Vágó Fanny révén szerzett vezetést, majd nem sokkal később megduplázta előnyét - ugyancsak Vágó találatával. A félidő végén ziccerek sorát dolgozta ki a magyar együttes, de csak kapufáig jutott el, így a szünet előtt maradt a 2–0.

A vendégek a szünet után szépítettek, de Ganczer Hajnalka gyorsan visszaállította a kétgólos különbséget. Másfél perccel a vége előtt az oroszoknak sikerült egy gólra felzárkózniuk, a magyar győzelmet azonban nem fenyegette veszély, így Frank Tamás csapata 3–2-re nyert, története során először Oroszország ellen – adta hírül az mlsz.hu.