Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:27 Frissítve: 2015.02.01 02:39

OLIMPIAI PROGRAM, JÚLIUS 31.

 

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - JÚLIUS 31-I PROGRAM (KEDD)
Gyeplabda  Női gyeplabda Hollandia–Japán (A-csoport) 9:30  
Tollaslabda  Férfi egyes csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Férfi páros csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Női egyes csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Női páros csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Vegyes páros csoportmérkőzések 9:30  
Íjászat  Férfi egyéni  1. forduló 10.00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Kína–Oroszország (B-csoport) 10:00  
Sportlövészet  Férfi skeet  selejtező 10:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Íjászat  Női egyéni  1. forduló 10:26  
Cselgáncs  Férfi 81 kg   1. forduló 10:30 Csoknyai László
Cselgáncs  Női 63 kg  1. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 81 kg   2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 63 kg  2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 81 kg   nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 63 kg  nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Férfi 81 kg   negyeddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 63 kg  negyeddöntő 10:30  
Evezés  Női kétpárevezős  reményfutam 10:30  
Kézilabda  Férfi kézilabda Tunézia–Izland (A-csoport) 10:30  
Röplabda  Férfi röplabda Szerbia–Tunézia (B-csoport) 10:30  
Evezés  Férfi négyes  reményfutam 10:40  
Evezés  Női könnyűsúlyú kétpárevezős  reményfutam 10:50  
Íjászat Férfi egyéni  2. forduló 10:52  
Asztalitenisz  Női egyes  negyeddöntő 11:00  
Súlyemelés  Férfi 69 kg  B-csoport 11:00  
Úszás  Férfi 100 gyors  előfutamok 11:00  
Vízilabda  Férfi vízilabda Magyarország–Montenegró (B-csoport) 11:00  
Íjászat  Női egyéni  2. forduló 11:05  
Evezés  Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős  reményfutam 11:10  
Úszás  Női 200 pillangó  előfutamok 11:25 Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna
Evezés  Női nyolcas  reményfutam 11:30  
Lovaglás  Lovastusa egyéni  díjugratás selejtező 11:30  
Lovaglás  Lovastusa csapat  díjugratás 11:30  
Vívás Férfi tőr egyéni 1. forduló 11:30  
Evezés  Férfi egypárevezős  negyeddöntő 11:40  
Gyeplabda  Női gyeplabda Dél-Afrika–Új-Zéland (B-csoport) 11:45  
Úszás  Férfi 200 mell  előfutamok 11:47 Gyurta Dániel, Molnár Ákos
Kézilabda  Férfi kézilabda Dél-Korea–Magyarország (B-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Ausztrália–Spanyolország (B-csoport) 12:15  
Úszás  Férfi 4x200 gyorsváltó  előfutamok 12:17 Magyarország
Evezés  Női egypárevezős  negyeddöntő 12:20  
Vízilabda  Férfi vízilabda Horvátország–Spanyolország (A-csoport) 12:20  
Röplabda  Férfi röplabda Lengyelország–Bulgária (A-csoport) 12:30  
Tenisz  Női egyes 2. forduló 12:30  
Tenisz Férfi egyes  2. forduló 12:30  
Tenisz Férfi páros negyeddöntő 12:30  
Tenisz  Női páros negyeddöntő 12:30  
Vívás Férfi tőr egyéni 2. forduló 12:50  
Evezés  Férfi kétpárevezős  elődöntő 13:00  
Vitorlázás  Férfi 49-es  3. és 4. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi finn dingi  5. és 6. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi laser  3. és 4. futam 13:00 Berecz Zsombor
Vitorlázás  Férfi csillaghajó  5. és 6. futam 13:00  
Vitorlázás  Női elliott  selejtező 13:00  
Vitorlázás  Női laser  3. és 4. futam 13:00  
Evezés  Férfi könnyűsúlyú négyes  elődöntő 13:20  
Súlyemelés  Női 63 kg  B-csoport 13:30  
Ökölvívás  Férfi 49 kg  1. forduló 14:30  
Kajak-kenu szlalom Férfi C-1  elődöntő 14:30  
Gyeplabda  Női gyeplabda Belgium–Kína (A-csoport) 14:45  
Cselgáncs  Férfi 81 kg   elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Női 63 kg  elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Férfi 81 kg   vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Cselgáncs  Női 63 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Sportlövészet  Férfi skeet  döntő 15:00
Vívás Férfi tőr egyéni nyolcaddöntő 15:10  
Vízilabda  Férfi vízilabda Ausztrália–Kazahsztán (A-csoport) 15:10  
Kézilabda  Férfi kézilabda Nagy Britannia–Svédország (A-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Litvánia–Nigéria (A-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Női labdarúgás Kanada–Svédország (F-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Női labdarúgás Japán–Dél Afrika (F-csoport) 15:30  
Lovaglás  Lovastusa egyéni  díjugratás döntő 15:30
Ökölvívás  Férfi 64 kg  1. forduló 15:45  
Röplabda  Férfi röplabda Olaszország–Argentína (A-csoport) 15:45  
Íjászat Férfi egyéni  1. forduló 16:00  
Műugrás  Női szinkron toronyugrás  döntő 16:00
Kajak-kenu szlalom Férfi C-1  döntő 16:06
Íjászat  Női egyéni  1. forduló 16:26  
Súlyemelés  Női 63 kg  döntő 16:30
Vívás Férfi tőr egyéni negyeddöntő 16:30  
Vízilabda  Férfi vízilabda Görögország–Olaszország (A-csoport) 16:30  
Íjászat Férfi egyéni  2. forduló 16:52  
Asztalitenisz  Női egyes  elődöntő 17:00  
Cselgáncs  Női 63 kg  döntő 17:00
Gyeplabda  Női gyeplabda Nagy Britannia–Dél-Korea (A-csoport) 17:00  
Íjászat  Női egyéni  2. forduló 17:05  
Cselgáncs  Férfi 81 kg   döntő 17:10
Kézilabda  Férfi kézilabda Szerbia–Horvátország (B-csoport) 17:15  
Torna  Női csapat  döntő 17:30
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Nagy Britannia–Brazília (B-csoport) 17:45  
Röplabda  Férfi röplabda Egyesült Államok–Németország (B-csoport) 17:45  
Labdarúgás  Női labdarúgás Franciaország–Kolumbia (G-csoport) 18:15  
Labdarúgás  Női labdarúgás Egyesült Államok–Észak Korea (G-csoport) 18:15  
Vívás Férfi tőr egyéni elődöntő 19:00  
Vízilabda  Férfi vízilabda Szerbia–Nagy Britannia (B-csoport) 19:20  
Gyeplabda  Női gyeplabda Argentína–Egyesült Államok (B-csoport) 20:00  
Súlyemelés  Férfi 69 kg  döntő 20:00
Vívás Férfi tőr egyéni  a 3. helyért 20:10  
Kézilabda  Férfi kézilabda Dánia–Spanyolország (B-csoport) 20:30  
Úszás  Férfi 100 gyors  elődöntő 20:30  
Úszás Női 200 gyors  döntő 20:39
Vívás Férfi tőr egyéni  döntő 20:40
Vízilabda  Férfi vízilabda Egyesült Államok–Románia (B-csoport) 20:40  
Labdarúgás  Női labdarúgás Nagy Britannia–Brazília (E-csoport) 20:45  
Labdarúgás  Női labdarúgás Új-Zéland–Kamerun (E-csoport) 20:45  
Úszás Férfi 200 pillangó  döntő 20:47
Úszás Női 200 pillangó  elődöntő 20:55  
Asztalitenisz  Férfi egyes  negyeddöntő 21:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Franciaország–Argentína (A-csoport) 21:00  
Röplabda  Férfi röplabda Nagy Britannia–Ausztrália (A-csoport) 21:00  
Úszás  Férfi 200 mell  elődöntő 21:17  
Ökölvívás  Férfi 49 kg  1. forduló 21:30  
Úszás  Női 200 vegyes  döntő 21:39
Úszás  Férfi 4x200 gyorsváltó  döntő 21:47
Gyeplabda  Női gyeplabda Németország–Ausztrália (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Férfi kézilabda Argentína–Franciaország (A-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 64 kg  1. forduló 22:45 Káté Gyula
Röplabda  Férfi röplabda Brazília–Oroszország (B-csoport) 23:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Tunézia–Egyesült Államok (A-csoport) 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.