Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:23 Frissítve: 2015.03.31 01:59

OLIMPIAI PROGRAM, JÚLIUS 29.

 

 

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - JÚLIUS 29-I PROGRAM (VASÁRNAP)
Gyeplabda  Női gyeplabda Új-Zéland–Ausztrália (B-csoport) 9:30  
Tollaslabda  Férfi egyes csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Férfi páros csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Női egyes csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Női páros csoportmérkőzések 9:30  
Tollaslabda  Vegyes páros csoportmérkőzések 9:30  
Asztalitenisz  Női egyes  2. forduló 10:00  
Íjászat  Női csapat  nyolcaddöntő 10:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Nigéria–Tunézia (A-csoport) 10:00  
Sportlövészet Női légpisztoly  selejtező 10:00 Csonka Zsófia
Sportlövészet Női skeet  selejtező 10:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Cselgáncs  Férfi 66 kg   1. forduló 10:30 Ungvári Miklós
Cselgáncs  Női 52 kg  1. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 66 kg   2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 52 kg  2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 66 kg   nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 52 kg  nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Férfi 66 kg   negyeddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 52 kg  negyeddöntő 10:30  
Evezés  Férfi kétpárevezős reményfutam 10:30  
Kézilabda  Férfi kézilabda Izland–Argentína (A-csoport) 10:30  
Röplabda  Férfi röplabda Nagy Britannia–Bulgária (A-csoport) 10:30  
Torna  Női egyéni és csapat  selejtező 10:30 Böczögő Dorina
Evezés  Férfi könnyűsúlyú négyes  reményfutam 10:40  
Evezés  Férfi egypárevezős  reményfutam 10:50  
Lovaglás  Lovastusa egyéni díjlovaglás, 2. nap 11:00  
Lovaglás Lovastusa csapat díjlovaglás, 2. nap 11:00  
Súlyemelés  Férfi 56 kg  B-csoport 11:00  
Úszás  Női 100 hát   előfutamok 11:00 Povázsay Eszter
Vízilabda  Férfi vízilabda Görögország–Horvátország (A-csoport) 11:00  
Evezés  Női egypárevezős  reményfutam 11:10  
Evezés  Női könnyűsúlyú kétpárevezős  előfutamok 11:20  
Úszás  Férfi 200 gyors   előfutamok 11:20 Kozma Dominik
Vívás  Férfi kard egyéni  1. forduló 11:30 Szilágyi Áron
Gyeplabda  Női gyeplabda Hollandia–Belgium (A-csoport) 11:45  
Evezés  Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős  előfutamok 11:50 Hirling Zsolt, Varga Tamás
Úszás  Női 100 mell   előfutamok 11:51  
Asztalitenisz Férfi egyes  2. forduló 12:00  
Úszás  Férfi 100 hát   előfutamok 12:13 Bohus Richárd
Kézilabda  Férfi kézilabda Horvátország–Dél-Korea (B-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Brazília–Ausztrália (B-csoport) 12:15  
Vízilabda  Férfi vízilabda Kazahsztán–Spanyolország (A-csoport) 12:20  
Evezés  Női nyolcas  előfutamok 12:30  
Röplabda  Férfi röplabda Oroszország–Németország (B-csoport) 12:30  
Tenisz  Férfi egyes 1. forduló 12:30  
Tenisz Férfi páros 1. forduló 12:30  
Tenisz Női egyes 1. forduló 12:30  
Tenisz Női páros 1. forduló 12:30  
Vívás Férfi kard egyéni 2. forduló 12:30  
Úszás  Női 400 gyors  előfutamok 12:33 Kapás Boglárka, Risztov Éva
Sportlövészet  Női légpisztoly  döntő 12:45  
Kerékpár  Női országúti mezőnyverseny  döntő 13:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Egyiptom–Új-Zéland (C-csoport) 13:00  
Vitorlázás  Férfi finn dingi  1. és 2. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi csillaghajó  1. és 2. futam 13:00  
Vitorlázás  Női elliott  selejtező 13:00  
Úszás  Férfi 4x100 gyorsváltó  előfutamok 13:05  
Súlyemelés  Női 53 kg  B-csoport 13:30  
Vívás Férfi kard egyéni nyolcaddöntő 14:10  
Asztalitenisz  Férfi egyes  2. forduló 14:30  
Ökölvívás  Férfi 60 kg  1. forduló 14:30 Varga Miklós
Kajak-kenu szlalom  Férfi C-1  előfutam 14:30  
Gyeplabda  Női gyeplabda Kína–Dél-Korea (A-csoport) 14:45  
Cselgáncs  Férfi 66 kg   elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Női 52 kg  elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Férfi 66 kg   vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Cselgáncs  Női 52 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Sportlövészet  Női skeet  döntő 15:00  
Vívás Férfi kard egyéni negyeddöntő 15:10  
Vízilabda  Férfi vízilabda Olaszország–Ausztrália (A-csoport) 15:10  
Kajak-kenu szlalom Férfi K-1 előfutam 15:24  
Kézilabda  Férfi kézilabda Svédország–Tunézia (A-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Egyesült Államok–Franciaország (A-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Mexikó–Gabon (B-csoport) 15:30  
Röplabda  Férfi röplabda Ausztrália–Argentína (A-csoport) 15:45  
Torna  Női egyéni és csapat  selejtező 15:45  
Íjászat  Női csapat  negyeddöntő 16:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Brazília–Fehéroroszország (C-csoport) 16:00  
Műugrás  Női szinkron, 3 méter  döntő 16:00  
Ökölvívás  Férfi 69 kg  1. forduló 16:00  
Súlyemelés  Női 53 kg  döntő 16:30  
Vízilabda  Férfi vízilabda Magyarország–Szerbia (B-csoport) 16:30  
Cselgáncs  Női 52 kg  döntő 17:00  
Gyeplabda  Női gyeplabda Argentína–Dél-Afrika (B-csoport) 17:00  
Cselgáncs  Férfi 66 kg   döntő 17:10  
Kézilabda  Férfi kézilabda Spanyolország–Szerbia (B-csoport) 17:15  
Íjászat  Női csapat  elődöntő 17:40  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Spanyolország–Kína (B-csoport) 17:45  
Röplabda  Férfi röplabda Egyesült Államok–Szerbia (B-csoport) 17:45  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Japán–Marokkó (D-csoport) 18:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Szenegál–Uruguay (A-csoport) 18:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Dél-Korea–Svájc (B-csoport) 18:15  
Íjászat  Női csapat  a 3. helyért 18:33  
Asztalitenisz  Női egyes  3. forduló 19:00  
Vívás Férfi kard egyéni elődöntő 19:00  
Íjászat  Női csapat  döntő 19:01  
Vízilabda  Férfi vízilabda Románia–Nagy Britannia (B-csoport) 19:20  
Vívás Férfi kard egyéni a 3. helyért 19:50  
Gyeplabda  Női gyeplabda Nagy-Britannia–Japán (A-csoport) 20:00  
Súlyemelés  Férfi 56 kg  döntő 20:00  
Vívás Férfi kard egyéni döntő 20:10  
Kézilabda  Férfi kézilabda Franciaország–Nagy Britannia (A-csoport) 20:30  
Úszás Női 100 pillangó  döntő 20:30  
Úszás  Férfi 200 gyors  elődöntő 20:37  
Vízilabda  Férfi vízilabda Montenegró–Egyesült Államok (B-csoport) 20:40  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Spanyolország–Honduras (D-csoport) 20:45  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Nagy Britannia–Egyesült Arab Emírségek (A-csoport) 20:45  
Úszás  Női 100 mell   elődöntő 20:48  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Oroszország–Nagy Britannia (B-csoport) 21:00  
Röplabda  Férfi röplabda Olaszország–Lengyelország (A-csoport) 21:00  
Torna  Női egyéni és csapat  selejtező 21:00  
Úszás  Férfi 100 mell  döntő 21:08  
Úszás  Női 400 gyors döntő 21:15  
  Férfi 100 hát   elődöntő 21:25  
Ökölvívás  Férfi 60 kg  1. forduló 21:30  
Úszás  Női 100 hát   elődöntő 21:44  
Úszás  Férfi 4x100 gyorsváltó  döntő 21:54  
Gyeplabda  Női gyeplabda Németország–Egyesült Államok (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Férfi kézilabda Magyarország–Dánia (B-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 69 kg  1. forduló 23:00  
Röplabda  Férfi röplabda Brazília–Tunézia (B-csoport) 23:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Argentína–Litvánia (A-csoport) 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.