Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:45 Frissítve: 2015.03.22 01:45

OLIMPIAI PROGRAM, AUGUSZTUS 5.

 

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - AUGUSZTUS 5-I PROGRAM (VASÁRNAP)
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Új-Zéland–Belgium (B-csoport) 9:30  
Kosárlabda  Női kosárlabda Franciaország–Oroszország (B-csoport) 10:00  
Sportlövészet  Férfi szabadpisztoly  selejtező 10:00  
Sportlövészet  Férfi trap  selejtező 10:00  
Tollaslabda  Férfi páros  a 3. helyért 10:00  
Tollaslabda  Férfi egyes  a 3. helyért 10:00  
Vívás  Férfi tőrcsapat nyolcaddöntő 10:00  
Kézilabda  Női kézilabda Svédország–Dél-Korea (B-csoport) 10:30  
Röplabda  Női röplabda Algéria–Dominikai Köztársaság (A-csoport) 10:30  
Asztalitenisz  Férfi csapat  negyeddöntő 11:00  
Kerékpár Férfi omnium 4 km-es egyéni üldözőverseny 11:00  
Vívás Férfi tőrcsapat negyeddöntő 11:30  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Pakisztán–Dél-Afrika (A-csoport) 11:45  
Atlétika  Női maratoni  döntő 12:00 Erdélyi Zsófia, Kálovics Anikó, Rakonczai Beáta
Kerékpár Női sprint selejtező 12:00  
Lovaglás  Díjugratás csapat  döntő, 1. forduló 12:00  
Lovaglás  Díjugratás egyéni selejtező, 2. forduló 12:00  
Kézilabda  Női kézilabda Brazília–Angola (A-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Női kosárlabda Angola–Csehország (A-csoport) 12:15  
Röplabda  Női röplabda Kína–Dél-Korea (B-csoport) 12:30  
Tenisz Vegyes páros döntő 13:00
Tenisz Női páros a 3. helyért 13:00  
Tenisz Férfi egyes a 3. helyért 13:00  
Vitorlázás  Férfi 49-es  12. és 13. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi szörf  9. és 10. futam 13:00 Berecz Zsombor
Vitorlázás  Női szörf  9. és 10. futam 13:00 Detre Diána
Vitorlázás  Férfi finn dingi  Döntő 13:00
Vitorlázás  Férfi csillaghajó  Döntő 13:00
Vitorlázás  Férfi 49-es  12. és 13. futam 13:00  
Vitorlázás  Női 470-es  5. és 6. futam 13:00  
Vívás Férfi tőrcsapat elődöntő 13:00  
Sportlövészet  Férfi szabadpisztoly  döntő 13:30
Birkózás  Férfi kf. 55 kg  1. forduló 14:00 Módos Péter
Birkózás  Férfi kf. 74 kg  1. forduló 14:00  
Tollaslabda  Férfi páros  döntő 14:00
Tollaslabda  Férfi egyes  döntő 14:00
Birkózás  Férfi kf. 55 kg  nyolcaddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 74 kg  nyolcaddöntő 14:30 Bácsi Péter
Birkózás  Férfi kf. 55 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 74 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 55 kg  negyeddöntő 14:30  
Birkózás  Férfi kf. 74 kg  negyeddöntő 14:30  
Ökölvívás  Női 51 kg   nyolcaddöntő 14:30  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda India–Dél-Korea (B-csoport) 14:45  
Tenisz Női páros döntő 15:00
Tenisz  Férfi egyes  döntő 15:00
Torna  Férfi talaj  döntő 15:00
Asztalitenisz  Férfi csapat  negyeddöntő 15:30  
Kézilabda  Női kézilabda Montenegró–Oroszország (A-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Női kosárlabda Kanada–Ausztrália (B-csoport) 15:30  
Ökölvívás  Női 60 kg   nyolcaddöntő 15:30  
Röplabda  Női röplabda Nagy Britannia–Japán (A-csoport) 15:45  
Torna  Női ugrás  döntő 15:50
Vízilabda  Női vízilabda negyeddöntő 15:50  
Szinkronúszás  Páros  kötelező 16:00 Czékus Eszter, Kiss Szofi
Vívás Férfi tőrcsapat a 7. helyért 16:00  
Vívás Férfi tőrcsapat az 5. helyért 16:00  
Ökölvívás  Női 75 kg  nyolcaddöntő 16:30  
Súlyemelés  Női +75 kg  döntő 16:30
Torna  Férfi lólengés  döntő 16:41
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Hollandia–Németország (B-csoport) 17:00  
Kerékpár Női sprint 1. forduló 17:00  
Vízilabda  Női vízilabda negyeddöntő 17:10  
Kézilabda  Női kézilabda Horvátország–Nagy Britannia (A-csoport) 17:15  
Kerékpár Férfi sprint negyeddöntő 17:35  
Kosárlabda  Női kosárlabda Kína–Egyesült Államok (A-csoport) 17:45  
Röplabda  Női röplabda Olaszország–Oroszország (A-csoport) 17:45  
Kerékpár Női sprint 1. forduló 17:50  
Kerékpár Férfi omnium 15 km-es scratch 18:00  
Kerékpár Női sprint nyolcaddöntő 18:35  
Birkózás  Férfi kf. 55 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 18:45  
Birkózás  Férfi kf. 74 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 18:45  
Strandröplabda  Női strandröplabda negyeddöntő 19:00  
Vívás Férfi tőrcsapat a 3. helyért 19:00  
Kerékpár Női sprint vigaszág 19:05  
Kerékpár Férfi omnium 1 km-es időfutam 19:10  
Birkózás  Férfi kf. 55 kg  döntő 19:25
Birkózás  Férfi kf. 74 kg  döntő 19:25
Kerékpár Férfi sprint az 5.-8. helyért 19:45  
Kerékpár  Női sprint vigaszág 19:50  
Asztalitenisz  Női csapat  elődöntő 20:00  
Atlétika Női 400 gát  előfutam 20:00  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Nagy-Britannia–Ausztrália (A-csoport) 20:00  
Műugrás  Női 3 méter  döntő 20:00
Vízilabda  Női vízilabda negyeddöntő 20:00  
Atlétika  Férfi magasugrás  selejtező 20:05  
Vívás Férfi tőrcsapat döntő 20:15
Kézilabda  Női kézilabda Norvégia–Spanyolország (B-csoport) 20:30  
Atlétika Női hármasugrás döntő 20:35
Atlétika  Férfi 100 méter  elődöntő 20:45  
Kosárlabda  Női kosárlabda Horvátország–Törökország (A-csoport) 21:00  
Röplabda  Női röplabda Egyesült Államok–Törökország (B-csoport) 21:00  
Atlétika  Férfi 1500 méter  elődöntő 21:15  
Atlétika  Férfi kalapácsvetés  döntő 21:20
Vízilabda  Női vízilabda negyeddöntő 21:20  
Ökölvívás  Férfi 56 kg   negyeddöntő 21:30  
Atlétika  Férfi 400 méter  elődöntő 21:40  
Atlétika  Női 400 méter  döntő 22:10
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Argentína–Spanyolország (A-csoport) 22:15  
Kézilabda  Női kézilabda Dánia–Franciaország (B-csoport) 22:15  
Atlétika  Férfi 3000 akadály  döntő 22:25 Minczér Albert
Ökölvívás  Férfi 91 kg  negyeddöntő 22:30  
Atlétika Férfi 100 méter döntő 22:50
Röplabda  Női röplabda Brazília–Szerbia (B-csoport) 23:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda negyeddöntő 23:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Nagy Britannia–Brazília (B-csoport) 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.