Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:42 Frissítve: 2015.02.01 02:38

OLIMPIAI PROGRAM, AUGUSZTUS 4.

 

 

LONDONI OLIMPIA 2012 -  AUGUSZTUS 4-I PROGRAM (SZOMBAT)
Gyeplabda  Női gyeplabda Ausztrália–Dél-Afrika (B-csoport) 9:30  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Tunézia–Franciaország (A-csoport) 10:00  
Sportlövészet  Női sportpuska  selejtező 10:00  
Sportlövészet  Női trap  selejtező 10:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda nyolcaddöntő 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda nyolcaddöntő 10:00  
Tollaslabda  Férfi páros elődöntő 10:00  
Tollaslabda  Női páros  a 3. helyért 10:00  
Triatlon  Női triatlon döntő 10:00 Kovács Zsófia
Vívás  Női párbajtőrcsapat nyolcaddöntő 10:00  
Evezés  Női egypárevezős  E-döntő 10:30
Kézilabda  Férfi kézilabda Tunézia–Nagy Britannia (A-csoport) 10:30  
Röplabda  Férfi röplabda Németország–Tunézia (B-csoport) 10:30  
Evezés Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős D-döntő 10:40
Evezés  Női egypárevezős  D-döntő 10:50
Asztalitenisz  Férfi csapat  1. forduló 11:00  
Atlétika  Férfi 100 méter  előfutam 11:00  
Evezés Női könnyűsúlyú kétpárevezős C-döntő 11:00
Kerékpár  Férfi sprint selejtező 11:00  
Vízilabda  Férfi vízilabda Montenegró–Románia (B-csoport) 11:00  
Atlétika  Hétpróba  távolugrás 11:05 Farkas Györgyi
Evezés Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős C-döntő 11:10
Atlétika  Női rúdugrás  selejtező 11:20  
Evezés Férfi egypárevezős C-döntő 11:20
Kerékpár Férfi omnium  repülő kör 11:25  
Evezés Férfi négyes B-döntő 11:30
Lovaglás  Díjugratás egyéni  selejtező 11:30  
Lovaglás  Díjugratás csapat  selejtező 11:30  
Vívás Női párbajtőrcsapat negyeddöntő 11:30  
Atlétika  Férfi 400 méter  előfutam 11:35 Deák Nagy Marcell
Evezés Női könnyűsúlyú kétpárevezős B-döntő 11:40
Gyeplabda  Női gyeplabda Hollandia–Dél-Korea (A-csoport) 11:45  
Evezés Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős B-döntő 11:50
Kerékpár Férfi sprint 1. forduló 11:55  
Evezés  Női egypárevezős  B-döntő 12:00
Kézilabda  Férfi kézilabda Dél-Korea–Szerbia (B-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Oroszország–Spanyolország (B-csoport) 12:15  
Vízilabda  Férfi vízilabda Horvátország–Ausztrália (A-csoport) 12:20  
Evezés  Férfi négyes  A-döntő 12:30
Röplabda  Férfi röplabda Nagy Britannia–Lengyelország (A-csoport) 12:30  
Atlétika  Női 3000 akadály  előfutam 12:35  
Atlétika Hétpróba gerelyhajítás 12:40 Farkas Györgyi
Evezés Női könnyűsúlyú kétpárevezős A-döntő 12:50
Labdarúgás  Férfi labdarúgás negyeddöntő (Manchester) 13:00  
Tenisz  Férfi páros  a 3. helyért 13:00  
Tenisz  Vegyes páros a 3. helyért 13:00  
Tenisz  Női egyes  a 3. helyért 13:00  
Vitorlázás  Férfi 470-es  5. és 6. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi laser  9. és 10. futam 13:00 Berecz Zsombor
Vitorlázás  Férfi szörf  7. és 8. futam 13:00 Gádorfalvy Áron
Vitorlázás  Női 470-es  3. és 4. futam 13:00  
Vitorlázás  Női elliott  selejtező 13:00  
Vitorlázás  Női laser  9. és 10. futam 13:00  
Vitorlázás  Női szörf  7. és 8. futam 13:00 Detre Diána
Vívás Női párbajtőrcsapat elődöntő 13:00  
Evezés Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős A-döntő 13:10
Atlétika Férfi 100 méter középfutam 13:30  
Evezés Női egypárevezős  A-döntő 13:30  
Sportlövészet  Női sportpuska  döntő 13:45
Ökölvívás  Férfi 49 kg nyolcaddöntő 14:30  
Tollaslabda  Női egyes  a 3. helyért 14:30  
Tollaslabda  Női páros  döntő 14:30
Tollaslabda  Női egyes döntő 14:30
Gyeplabda  Női gyeplabda Japán–Belgium (A-csoport) 14:45  
Gumiasztal  Női gumiasztal selejtező 15:00  
Tenisz  Férfi páros döntő 15:00
Tenisz  Női egyes döntő 15:00
Vízilabda  Férfi vízilabda Görögország–Spanyolország (A-csoport) 15:10  
Asztalitenisz  Női csapat  negyeddöntő 15:30  
Kézilabda  Férfi kézilabda Svédország–Argentína (A-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Litvánia–Egyesült Államok (A-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás negyeddöntő (Wembley) 15:30  
Műugrás  Női 3 méter  elődöntő 15:30  
Ökölvívás  Férfi 64 kg nyolcaddöntő 15:30  
Röplabda  Férfi röplabda Ausztrália–Olaszország (A-csoport) 15:45  
Sportlövészet  Női trap  döntő 16:00
Vívás Női párbajtőrcsapat a 7. helyért 16:00  
Vívás Női párbajtőrcsapat az 5. helyért 16:00  
Ökölvívás  Férfi 81 kg nyolcaddöntő 16:30  
Súlyemelés Férfi 94 kg  B-csoport 16:30  
Vízilabda  Férfi vízilabda Olaszország–Kazahsztán (A-csoport) 16:30  

Női gumiasztal döntő 16:35
Gyeplabda  Női gyeplabda Kína–Nagy Britannia (A-csoport) 17:00  
Kerékpár Férfi sprint vigaszág 17:00  
Kerékpár Női csapat üldözőverseny 1. forduló 17:10  
Kézilabda  Férfi kézilabda Horvátország–Dánia (B-csoport) 17:15  
Kerékpár Férfi sprint nyolcaddöntő 17:40  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Kína–Brazília (B-csoport) 17:45  
Röplabda  Férfi röplabda Oroszország–Egyesült Államok (B-csoport) 17:45  
Atlétika  Férfi 20 km gyaloglás  döntő 18:00 Helebrandt Máté
Kerékpár Férfi omnium 30 km-es pontverseny 18:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás negyeddöntő (Newcastle) 18:00  
Kerékpár Férfi sprint vigaszág 18:40  
Kerékpár Női csapat üldözőverseny a 7. helyért 18:45  
Kerékpár Női csapat üldözőverseny az 5. helyért 18:45  
Kerékpár Női csapat üldözőverseny a 3. helyért 18:45  
Kerékpár Női csapat üldözőverseny döntő 18:45
Vívás Női párbajtőrcsapat a 3. helyért 19:00  
Kerékpár Férfi sprint vigaszág 19:20  
Vízilabda  Férfi vízilabda Magyarország–Nagy Britannia (B-csoport) 19:20  
Kerékpár Férfi omnium kieséses verseny 19:25  
Asztalitenisz  Női csapat  negyeddöntő 20:00  
Atlétika  Férfi 400 gát  elődöntő 20:00  
Gyeplabda  Női gyeplabda Egyesült Államok–Új-Zéland (B-csoport) 20:00  
Súlyemelés  Férfi 94 kg  döntő 20:00
Vívás  Női párbajtőrcsapat döntő 20:15
Atlétika  Női diszkoszvetés  döntő 20:30
Kézilabda  Férfi kézilabda Izland–Franciaország (A-csoport) 20:30  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás negyeddöntő (Cardiff) 20:30  
Úszás  Női 50 gyors  döntő 20:30
Atlétika  Női 100 méter  elődöntő 20:35  
Úszás  Férfi 1500 gyors  döntő 20:36
Vízilabda  Férfi vízilabda Szerbia–Egyesült Államok (B-csoport) 20:40  
Atlétika  Férfi távolugrás  döntő 20:55
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Nagy Britannia–Ausztrália (B-csoport) 21:00  
Röplabda  Férfi röplabda Argentína–Bulgária (A-csoport) 21:00  
Atlétika  Női 400 méter  elődöntő 21:05  
Úszás  Női 4x100 vegyes váltó  döntő 21:07
Úszás  Férfi 4x100 vegyes váltó  döntő 21:27
Ökölvívás  Férfi 49 kg nyolcaddöntő 21:30  
Atlétika  Hétpróba  800 méter 21:35 Farkas Györgyi
Atlétika  Férfi 10 000 méter  döntő 22:15
Gyeplabda  Női gyeplabda Németország–Argentína (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Férfi kézilabda Magyarország–Spanyolország (B-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 64 kg nyolcaddöntő 22:30  
Atlétika  Női 100 méter  döntő 22:55
Röplabda  Férfi röplabda Brazília–Szerbia (B-csoport) 23:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Nigéria–Argentína (A-csoport) 23:15  
Ökölvívás  Férfi 81 kg nyolcaddöntő 23:30  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.