Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:33 Frissítve: 2015.02.20 02:21

OLIMPIAI PROGRAM, AUGUSZTUS 2.

 

 

 LONDONI OLIMPIA 2012 - AUGUSZTUS 2-I PROGRAM (CSÜTÖRTÖK)
Gyeplabda  Női gyeplabda Dél-Korea–Japán (A-csoport) 9:30  
Íjászat  Női egyéni  nyolcaddöntő 10:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Franciaország–Litvánia (A-csoport) 10:00  
Sportlövészet  Férfi dupla trap  selejtező 10:00 Bognár Richárd
Strandröplabda  Férfi strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Tollaslabda  Férfi páros  negyeddöntő 10:00  
Tollaslabda  Női egyes  negyeddöntő 10:00  
Vívás Női tőrcsapat  nyolcaddöntő 10:00  
Cselgáncs  Férfi 100 kg   1. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 78 kg  1. forduló 10:30 Joó Abigél
Cselgáncs  Férfi 100 kg   2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 78 kg  2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 100 kg   nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 78 kg  nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Férfi 100 kg   negyeddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 78 kg  negyeddöntő 10:30  
Evezés Női egypárevezős  elődöntő 10:30  
Kézilabda  Férfi kézilabda Spanyolország–Dél-Korea (B-csoport) 10:30  
Röplabda  Férfi röplabda Szerbia–Németország (B-csoport) 10:30  
Evezés  Férfi kétpárevezős  B-döntő 10:50  
Asztalitenisz  Férfi egyes  elődöntő 11:00  
Evezés  Férfi könnyűsúlyú négyes  B-döntő 11:00  
Úszás  Férfi 50 gyors  előfutamok 11:00 Takács Krisztián
Vízilabda  Férfi vízilabda Spanyolország–Ausztrália (A-csoport) 11:00  
Evezés  Férfi négyes  elődöntő 11:10  
Úszás  Női 800 gyors  előfutamok 11:27 Kapás Boglárka, Risztov Éva
Evezés  Női könnyűsúlyú kétpárevezős  elődöntő 11:30  
Sportlövészet  Férfi gyorstüzelő pisztoly  selejtező 11:30  
Vívás Női tőrcsapat negyeddöntő 11:30  
Gyeplabda  Női gyeplabda Ausztrália–Egyesült Államok (B-csoport) 11:45  
Evezés  Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős  elődöntő 11:50  
Lovaglás  Díjlovaglás csapat  1. nap 12:00  
Lovaglás  Díjlovaglás egyéni 1. nap 12:00  
Kézilabda  Férfi kézilabda Franciaország–Tunézia (A-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Ausztrália–Kína (B-csoport) 12:15  
Vízilabda  Férfi vízilabda Kazahsztán–Görögország (A-csoport) 12:20  
Úszás  Férfi 100 pillangó  előfutamok 12:21 Pulai Bence
Röplabda  Férfi röplabda Ausztrália–Bulgária (A-csoport) 12:30  
Tenisz  Férfi egyes negyeddöntő 12:30  
Tenisz Női egyes negyeddöntő 12:30  
Tenisz Férfi páros elődöntő 12:30  
Tenisz Női páros elődöntő 12:30  
Tenisz Vegyes páros negyeddöntő 12:30  
Úszás  Női 200 hát  előfutamok 12:46 Szekeres Dorina
Evezés  Férfi kétpárevezős  A-döntő 12:50
         
Vitorlázás  Férfi 49-es  7. és 8. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi 470-es  1. és 2. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi finn dingi  7. és 8. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi csillaghajó  7. és 8. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi szörf 5. és 6. futam 13:00 Gádorfalvy Áron
Vitorlázás Női szörf 5. és 6. futam 13:00 Detre Diána
Vitorlázás  Női elliott  selejtező 13:00  
Vívás Női tőrcsapat elődöntő 13:00  
Evezés  Férfi könnyűsúlyú négyes  A-döntő 13:10
Evezés  Női nyolcas  A-döntő 13:30
Tollaslabda  Vegyes páros  elődöntő 13:30  
Ökölvívás  Férfi 60 kg   nyolcaddöntő 14:30  
Kajak-kenu szlalom Férfi C-2  elődöntő 14:30  
Gyeplabda  Női gyeplabda Kína–Hollandia (A-csoport) 14:45  
Cselgáncs  Férfi 100 kg   elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Női 78 kg  elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Férfi 100 kg   vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Cselgáncs  Női 78 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Íjászat  Női egyéni  negyeddöntő 15:00  
Sportlövészet  Férfi dupla trap  selejtező 15:00  
Vízilabda  Férfi vízilabda Montenegró–Szerbia (B-csoport) 15:10  
Kajak-kenu szlalom Női K-1  elődöntő 15:12  
Asztalitenisz  Férfi egyes  a 3. helyért 15:30  
Kézilabda  Férfi kézilabda Horvátország–Magyarország (B-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Argentína–Tunézia (A-csoport) 15:30  
Ökölvívás  Férfi 75 kg  nyolcaddöntő 15:30  
Röplabda  Férfi röplabda Oroszország–Tunézia (B-csoport) 15:45  
Íjászat  Női egyéni  elődöntő 15:52  
Sportlövészet  Férfi dupla trap  döntő 16:00
Vívás Női tőrcsapat a 7. helyért 16:00  
Vívás Női tőrcsapat az 5. helyért 16:00  
Kajak-kenu szlalom Férfi C-2  döntő 16:18
Íjászat  Női egyéni  a 3. helyért 16:21  
Asztalitenisz  Férfi egyes  döntő 16:30
Vízilabda  Férfi vízilabda Románia–Magyarország (B-csoport) 16:30  
Íjászat  Női egyéni döntő 16:37
Kajak-kenu szlalom Női K-1  döntő 16:57
Cselgáncs  Női 78 kg  döntő 17:00
Gyeplabda  Női gyeplabda Dél-Afrika–Németország (B-csoport) 17:00  
Kerékpár Női csapat sprint  selejtező 17:00  
Cselgáncs  Férfi 100 kg   döntő 17:10
Kerékpár Férfi csapat sprint  selejtező 17:15  
Kézilabda  Férfi kézilabda Nagy Britannia–Argentína (A-csoport) 17:15  
Torna  Női egyéni összetett döntő 17:30
Kerékpár Női csapat sprint  1. forduló 17:45  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Brazília–Oroszország (B-csoport) 17:45  
Röplabda  Férfi röplabda Lengyelország–Argentína (A-csoport) 17:45  
Kerékpár Férfi csapat üldözőverseny  selejtező 17:50  
Tollaslabda  Férfi egyes  negyeddöntő 18:00  
Tollaslabda  Női páros  elődöntő 18:00  
Kerékpár Férfi csapat sprint  1. forduló 18:40  
Kerékpár Női csapat sprint  vigaszág - a 3. helyért 18:50  
Kerékpár  Női csapat sprint  döntő 18:50
Vívás Női tőrcsapat a 3. helyért 19:00  
Kerékpár  Férfi csapat sprint vigaszág - a 3. helyért 19:10  
Kerékpár  Férfi csapat sprint döntő 19:15
Vízilabda  Férfi vízilabda Nagy Britannia–Egyesült Államok (B-csoport) 19:20  
Gyeplabda  Női gyeplabda Belgium–Nagy Britannia (A-csoport) 20:00  
Vívás Női tőrcsapat döntő 20:15
Kézilabda  Férfi kézilabda Szerbia–Dánia (B-csoport) 20:30  
Úszás  Férfi 50 gyors  elődöntő 20:30  
Úszás  Női 200 mell  döntő 20:38
Vízilabda  Férfi vízilabda Olaszország–Horvátország (A-csoport) 20:40  
Úszás  Férfi 200 hát   döntő 20:46
Úszás  Női 200 hát  elődöntő 20:54  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Spanyolország–Nagy Britannia (B-csoport) 21:00  
Röplabda  Férfi röplabda Brazília–Egyesült Államok (B-csoport) 21:00  
Úszás  Férfi 200 vegyes  döntő 21:16
Ökölvívás  Férfi 60 kg   nyolcaddöntő 21:30  
Úszás  Női 100 gyors  döntő 21:34
Úszás  Férfi 100 pillangó  elődöntő 21:51  
Gyeplabda  Női gyeplabda Új-Zéland–Argentína (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Férfi kézilabda Svédország–Izland (A-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 75 kg  nyolcaddöntő 22:30  
Röplabda  Férfi röplabda Nagy Britannia–Olaszország (A-csoport) 23:00  
Strandröplabda  Férfi strandröplabda vigaszág 23:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda vigaszág 23:00  
Kosárlabda  Férfi kosárlabda Egyesült Államok–Nigéria (A-csoport) 23:15  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.