Nemzetisport.hu 2012.04.17 13:30 Frissítve: 2015.03.04 01:54

OLIMPIAI PROGRAM, AUGUSZTUS 1.

 

 

LONDONI OLIMPIA 2012 - AUGUSZTUS 1-JEI PROGRAM (SZERDA)
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Spanyolország–Ausztrália (A-csoport) 9:30  
Íjászat  Férfi egyéni  1. forduló 10.00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Kanada–Franciaország (B-csoport) 10:00  
Sportlövészet Női sportpisztoly selejtező 10:00 Csonka Zsófia
Strandröplabda  Férfi strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Strandröplabda  Női strandröplabda csoportmérkőzések 10:00  
Tollaslabda  Férfi egyes  nyolcaddöntő 10:00  
Tollaslabda  Női egyes  nyolcaddöntő 10:00  
Tollaslabda  Vegyes páros  negyeddöntő 10:00  
Vívás Férfi párbajtőr egyéni 1. forduló 10:00 Imre Géza
Íjászat  Női egyéni  1. forduló 10:26  
Cselgáncs  Férfi 90 kg   1. forduló 10:30 Madarász Tamás
Cselgáncs  Női 70 kg  1. forduló 10:30 Mészáros Anett
Cselgáncs  Férfi 90 kg   2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Női 70 kg  2. forduló 10:30  
Cselgáncs  Férfi 90 kg   nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 70 kg  nyolcaddöntő 10:30  
Cselgáncs  Férfi 90 kg   negyeddöntő 10:30  
Cselgáncs  Női 70 kg  negyeddöntő 10:30  
Evezés  Férfi egypárevezős  elődöntő 10:30  
Kézilabda  Női kézilabda Norvégia–Dél-Korea (B-csoport) 10:30  
Röplabda  Női röplabda Dominikai Köztársaság–Japán (A-csoport) 10:30  
Evezés  Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős  elődöntő 10:50  
Íjászat Férfi egyéni  2. forduló 10:52  
Asztalitenisz  Férfi egyes  negyeddöntő 11:00  
Súlyemelés  Férfi 77 kg  B-csoport 11:00  
Úszás Női 100 gyors  előfutamok 11:00  
Íjászat  Női egyéni  2. forduló 11:05  
Evezés  Női kormányos nélküli kettes  B-döntő 11:10
Evezés  Női négypárevezős  B-döntő 11:20
Úszás Férfi 200 hát   előfutamok 11:20 Balog Gábor, Bernek Péter
Evezés  Férfi nyolcas  B-döntő 11:30
Evezés  Férfi négypárevezős  elődöntő 11:40  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Belgium–Hollandia (B-csoport) 11:45  
Úszás Női 200 mell  előfutamok 11:47  
Evezés  Férfi kormányos nélküli kettes  elődöntő 12:00  
Úszás Férfi 200 vegyes  előfutamok 12:14 Cseh László, Verrasztó Dávid
Kézilabda  Női kézilabda Montenegró–Angola (A-csoport) 12:15  
Kosárlabda  Női kosárlabda Kína–Angola (A-csoport) 12:15  
Vívás Férfi párbajtőr egyéni nyolcaddöntő 12:15  
Röplabda  Női röplabda Algéria–Oroszország (A-csoport) 12:30  
Tenisz  Férfi egyes  2. forduló 12:30  
Tenisz Férfi egyes 3. forduló 12:30  
Tenisz Női egyes 2. forduló 12:30  
Tenisz Női egyes 3. forduló 12:30  
Tenisz Vegyes páros  1. forduló 12:30  
Tenisz Férfi páros negyeddöntő 12:30  
Tenisz Női páros negyeddöntő 12:30  
Úszás Női 4x200 gyorsváltó  előfutamok 12:39 Magyarország
Evezés Női kormányos nélküli kettes  A-döntő 12:50
Vitorlázás  Férfi 49-es  5. és 6. futam 13:00  
Vitorlázás  Férfi laser  5. és 6. futam 13:00 Berecz Zsombor
Vitorlázás  Férfi szörf  3. és 4. futam 13:00 Gádorfalvy Áron
Vitorlázás  Női elliott  selejtező 13:00  
Vitorlázás  Női laser  5. és 6. futam 13:00  
Vitorlázás  Női szörf  3. és 4. futam 13:00 Detre Diána
Evezés Női négypárevezős  A-döntő 13:10
Evezés Férfi nyolcas  A-döntő 13:30
Kerékpár  Női országúti időfutam  döntő 13:30
Súlyemelés  Női 69 kg  B-csoport 13:30  
Tollaslabda  Férfi egyes  nyolcaddöntő 13:30  
Tollaslabda  Női egyes  nyolcaddöntő 13:30  
Tollaslabda  Vegyes páros  negyeddöntő 13:30  
Vívás Férfi párbajtőr egyéni negyeddöntő 13:30  
Vívás Női kard egyéni 1. forduló 14:10  
Ökölvívás  Férfi 56 kg   nyolcaddöntő 14:30  
Kajak-kenu szlalom Férfi K-1  elődöntő 14:30  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Dél-Afrika–Nagy Britannia (A-csoport) 14:45  
Cselgáncs  Férfi 90 kg   elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Női 70 kg  elődöntő 15:00  
Cselgáncs  Férfi 90 kg   vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Cselgáncs  Női 70 kg  vigaszág - bronzmérkőzés 15:00  
Vízilabda  Női vízilabda Magyarország–Kína (A-csoport) 15:10  
Kerékpár  Férfi országúti időfutam  döntő 15:15
Asztalitenisz  Női egyes  a 3. helyért 15:30  
Kézilabda  Női kézilabda Franciaország–Svédország (B-csoport) 15:30  
Kosárlabda  Női kosárlabda Ausztrália–Brazília (B-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Egyiptom–Fehéroroszország (C-csoport) 15:30  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Brazília–Új-Zéland (C-csoport) 15:30  
Ökölvívás  Férfi 91   nyolcaddöntő 15:30  
Röplabda  Női röplabda Szerbia–Törökország (B-csoport) 15:45  
Vívás Női kard egyéni nyolcaddöntő 15:45  
Íjászat Férfi egyéni  1. forduló 16:00  
Műugrás  Férfi szinkron, 3 méter  döntő 16:00
Kajak-kenu szlalom Férfi K-1  döntő 16:15
Íjászat  Női egyéni  1. forduló 16:26  
Asztalitenisz  Női egyes  döntő 16:30
Ökölvívás  Férfi +91 kg  nyolcaddöntő 16:30  
Sportlövészet  Női sportpisztoly  döntő 16:30
Súlyemelés  Női 69 kg  döntő 16:30
Vízilabda  Női vízilabda Olaszország–Oroszország (B-csoport) 16:30  
Vívás Női kard egyéni negyeddöntő 16:40  
Íjászat Férfi egyéni  2. forduló 16:52  
Cselgáncs  Női 70 kg  döntő 17:00
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Új-Zéland–India (B-csoport) 17:00  
Íjászat  Női egyéni  2. forduló 17:05  
Cselgáncs  Férfi 90 kg   döntő 17:10
Kézilabda  Női kézilabda Nagy Britannia–Brazília (A-csoport) 17:15  
Torna  Férfi egyéni összetett  döntő 17:30
Röplabda  Női röplabda Nagy Britannia–Olaszország (A-csoport) 17:45  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Spanyolország–Marokkó (D-csoport) 18:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Japán–Honduras (D-csoport) 18:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Dél-Korea–Gabon (B-csoport) 18:00  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Mexikó–Svájc (B-csoport) 18:00  
Tollaslabda  Férfi egyes  nyolcaddöntő 18:00  
Tollaslabda  Női egyes  nyolcaddöntő 18:00  
Tollaslabda  Női páros negyeddöntő 18:00  
Vívás Férfi párbajtőr egyéni elődöntő 18:30  
Vízilabda  Női vízilabda Spanyolország–Egyesült Államok (A-csoport) 19:20  
Vívás Női kard egyéni elődöntő 19:30  
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Pakisztán–Argentína (A-csoport) 20:00  
Súlyemelés  Férfi 77 kg  döntő 20:00
Vívás Férfi párbajtőr egyéni a 3. helyért 20:10  
Kézilabda  Női kézilabda Spanyolország–Dánia (B-csoport) 20:30  
Úszás Férfi 200 mell  döntő 20:30
Úszás Női 100 gyors  elődöntő 20:38  
Vívás Női kard egyéni a 3. helyért 20:40  
Vízilabda  Női vízilabda Nagy Britannia–Ausztrália (B-csoport) 20:40  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Nagy Britannia–Uruguay (A-csoport) 20:45  
Labdarúgás  Férfi labdarúgás Szenegál–Egyesült Arab Emírségek (A-csoport) 20:45  
Úszás Férfi 200 hát   elődöntő 20:47  
Kosárlabda  Női kosárlabda Horvátország–Csehország (A-csoport) 21:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Nagy Britannia–Oroszország (B-csoport) 21:00  
Röplabda  Női röplabda Egyesült Államok–Kína (B-csoport) 21:00  
Vívás Férfi párbajtőr egyéni döntő 21:00
Úszás Női 200 pillangó  döntő 21:09
Úszás  Férfi 100 gyors  döntő 21:17
Úszás  Női 200 mell  elődöntő 21:24  
Ökölvívás  Férfi 56 kg   nyolcaddöntő 21:30  
Vívás Női kard egyéni döntő 21:30
Úszás  Férfi 200 vegyes  elődöntő 21:36  
Úszás  Női 4x200 gyorsváltó  döntő 21:57
Gyeplabda  Férfi gyeplabda Dél-Korea–Németország (B-csoport) 22:15  
Kézilabda  Női kézilabda Oroszország–Horvátország (A-csoport) 22:15  
Ökölvívás  Férfi 91 kg   nyolcaddöntő 22:30  
Röplabda  Női röplabda Brazília–Dél-Korea (B-csoport) 23:00  
Kosárlabda  Női kosárlabda Egyesült Államok–Törökország (A-csoport) 23:15  
Ökölvívás  Férfi +91 kg  nyolcaddöntő 23:30  

 

2013.01.09 10:56:24

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.