Olimpia: Madarász ipponnal kapott ki üzbég ellenfelétől

2012.08.01. 12:26
Címkék
Búcsúzott a londoni olimpiától Madarász Tamás. A 90 kg-osok között versenyző dzsúdósunk ipponnal kapott ki az üzbég Dilshod Chorievtől.

A magyar versenyző a 16 között mutatkozott be az ötkarikás játékokon, és Ázsia-bajnok ellenfele négy perc után hajtott végre rajta ipponértékű akciót. Korábban mindkét dzsúdós kapott egy-egy figyelmeztetést.

„Ebben a meccsben sokkal, sokkal több volt, győztesen is kijöhettem volna belőle, így nagyon csalódott vagyok. Nem jelentett hátrányt az, hogy két és fél hónapos volt a felkészülésem, az sem, hogy erőnyerő voltam – erre a négy percre büszke lehetek, de csalódást jelent a kiesés. Körbenéztem a csarnokban, „elmentettem”, amit lehetett, a folytatást pedig meglátjuk” – nyilatkozta Madarász az MR1 Kossuth rádiónak.

A női 70 kg-os súlycsoportban Mészáros Anett német ellenféllel szemben kezdi meg szereplését.

 

Legfrissebb hírek

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
19 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
21 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
38 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
40 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
55 perce

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kolumbia–Portugália 0–0

Foci vb 2026
2 órája

Vb 2026: Kongói DK–Üzbegisztán 2–1

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik