Nemzetisport.hu 2012.07.29 21:19 Frissítve: 2015.01.05 01:25

Olimpia: Gyurta Dániel országos csúccsal 4. lett 100 m mellen

Gyurta Dániel 59.53 másodperces országos csúccsal a negyedik helyen végzett a férfi 100 méteres mellúszás döntőjében a londoni olimpián. Az aranyat a dél-afrikai Cameron van der Burgh 58.46-os világcsúccsal szerezte meg, a második az ausztrál Christian Sprenger lett, a harmadik helyre pedig az amerikai Brendan Hansen jött be négy századdal megelőzve Gyurtát.

London 2012

Londonban paralimpikonjaink is kitettek magukért. Ön kinek adná az Év sportolója címet?

2013.01.05 09:18:33

London 2012

Erős női nyolcas küzd, benne a víz és a tatami csillagaival az Év sportolója címért.

2013.01.02 11:06:27

London 2012

Nyolc egyéniség, akinek a versenyéért, küzdelméért, játékáért egy ország szorított a játékok alatt.

2012.12.21 19:21:51

London 2012 KARÁDI ZOLTÁN

A nyáron Gyurta, Berki, Kozák, Fazekas, Szabó és Kökény is begyűjtötte a világ- és Európa-bajnoki cím mellé az olimpiai aranyat.