Olimpia: Csen negyedik aranya toronyugrásban

2012.08.09. 21:07
Címkék
A címvédő kínai Csen Zsuo-lin nyerte meg a női toronyugrást a londoni olimpián. Az ezüstérmes az ausztrál Brittany Broben, a harmadik pedig a malajziai Pandelela Rinong Pamg lett.

A kínai műugrónak ez már a negyedik olimpiai aranyérme, Pekingben és Londonban is kettőt-kettőt szerzett, miután egyéniben és párosban is győzni tudott.

LONDON 2012
MŰUGRÁS, NŐI TORONYUGRÁS
Ob: Csen Zsuo-lin Kína 422.3
2. Brittany Broben Ausztrália 366.5
3. Pandelela Rinong Pamg Malajzia 359.2
4. Melissa Wu Ausztrália 358.1
5. Julija Koltunova Oroszország 357.9
6. Paola Espinoza Sánchez Mexikó 356.2

 

Legfrissebb hírek

Neymar a visszatéréséről beszélt

Foci vb 2026
6 perce

Ötvenkilenc évesen is folytatja a játékot a japán futball legendája

Minden más foci
6 perce

Szakadék szélén a dél-amerikaiak, a németek a hibátlan csoportkört, az afrikaiak a 2. helyet célozhatják meg

Foci vb 2026
9 perce

Kovács Róbert: Már nincs biztos győzelem

Vízilabda
40 perce

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon

F1
42 perce

Balaton-átúszás: különleges intézkedések az alacsony vízállás miatt

Egyéb egyéni
48 perce

Csapatot vált a kétszeres MotoGP-bajnok

Egyéb autó-motor
54 perce

Két magyar edző írta a klub történelmét – a mexikói Pumas különleges otthonában jártunk

Foci vb 2026
58 perce
Ezek is érdekelhetik