nemzetisport.hu 2015.02.09 14:04 Frissítve: 2015.03.06 02:49

Videó: Bajner-ziccer - ballal a kapusba, jobbal pedig mellé lőtt

Mint megírtuk, a Bajner Bálinttal felálló Notts County a hétvégén hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a feljutásért harcoló Chesterfieldtől az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban. A magyar center az első negyedórában több helyzetet is elpuskázott, majd eltűnt a mezőnyben, a második játékrészben nem nyújtott emlékezeteset, edzője pedig a 73. percben, nem sokkal a kapott gól után lecserélte. Íme, Bajner egyik nagy helyzete!

2020.07.10 20:26:25

Légiósok MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Nem beszélve a nyugalmáról és emberi kvalitásairól.

2020.07.07 22:31:23

Légiósok SOMOGYI ZSOLT

Szoboszlai Dominik menedzsere szerint képviseltje Európa egyik legjobbja lehet a jövőben.

2020.07.01 19:37:32

Légiósok NAGY ZSOLT, NAGY-PÁL TAMÁS, TÖRÖK ATTILA (Dunaszerdahely), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A Dunaszerdahely 1–1 után hiába dolgozott ki ellenfelénél több helyzetet, két gólt kapott a hajrában.