Nemzetisport.hu 2012.09.21 13:57 Frissítve: 2014.06.13 01:24

Liverpool: a magyar légiós két gólt lőtt az olasz Internek

A remek napot kifogó Adorján Krisztián két gólja ellenére a Liverpool U19-es labdarúgócsapata 3–2-re kikapott az olasz Internazionale vendégeként a korosztályos Bajnokok Ligája, a NextGen Series legutóbbi játéknapján.

A napokban a Chelsea-nek is betaláló fiatal magyar játékos a 30. percben büntetőből egyenlített (1–1), a 88. percbeli szabadrúgása viszont már csak szépítést ért a címvédő ellen (3–2).

A 24 csapatos tornán a Liverpool akadémistái az Inter mellett a német Borussia Dortmunddal és a norvég Rosenborggal mérkőznek majd meg oda-vissza. A legutóbbi kiírásban elődöntőig jutó Adorjánéknak ez volt a bemutatkozó mérkőzésük.

2020.03.26 15:37:01

Légiósok nemzetisport.hu

A Red Bull Salzburg válogatott középpályása együtt készül az úszóedzővel.

2020.03.20 09:00:49

Légiósok KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN, TOKICS MÁTÉ

Az RB Leipzig kapusa volt a Nemzeti Sport Instagramon indított videointerjú-sorozatának újabb vendége.