Liverpool: a magyar légiós két gólt lőtt az olasz Internek

2012.09.21. 13:57
A remek napot kifogó Adorján Krisztián két gólja ellenére a Liverpool U19-es labdarúgócsapata 3–2-re kikapott az olasz Internazionale vendégeként a korosztályos Bajnokok Ligája, a NextGen Series legutóbbi játéknapján.

A napokban a Chelsea-nek is betaláló fiatal magyar játékos a 30. percben büntetőből egyenlített (1–1), a 88. percbeli szabadrúgása viszont már csak szépítést ért a címvédő ellen (3–2).A napokban a Chelsea-nek is betaláló fiatal magyar játékos a 30. percben büntetőből egyenlített (1–1), a 88. percbeli szabadrúgása viszont már csak szépítést ért a címvédő ellen (3–2).

A 24 csapatos tornán a Liverpool akadémistái az Inter mellett a német Borussia Dortmunddal és a norvég Rosenborggal mérkőznek majd meg oda-vissza. A legutóbbi kiírásban elődöntőig jutó Adorjánéknak ez volt a bemutatkozó mérkőzésük.