nemzetisport.hu 2018.10.22 20:27 Frissítve: 2018.10.22 21:16

Légiósok: tovább folytatódik Megyeriék remek sorozata

A két magyar labdarúgóval felálló Atromitosz 3–2-re legyőzte az Aszterasz Tripoliszt a görög élvonalbeli bajnokság 7. fordulójának hétfői mérkőzésén, és tartja a második helyet a tabellán.

A hazai csapat kapuját Megyeri Balázs védte, és kezdett Ugrai Roland is, őt a 81. percben, 2–2-nél lecserélték. A győztes gólt az első félidőben tizenegyesből is betaláló Efthymiosz Kulurisz szerezte a 88. percben.

Az Atromitosz még veretlen a bajnokságban, ez volt összességében a hatodik, sorozatban az ötödik győzelme.

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
7. FORDULÓ
Atromitosz–Aszterasz Tripolisz 3–2
Az élcsoport: 1. PAOK 19 pont (12–2), 2. Atromitosz 19 (11–3), 3. AEK 13 (13–3), 4. Olympiakosz 13 (10–4), 5. Panathinaikosz 13 (14–4), …14. Aszterasz 4
A Panathinaikosztól 6, az AEK-től 3, a PAOK-tól 2 pont levonva.

2019.09.16 19:55:11

Légiósok PÓR KÁROLY

Kiderült, mi a BL-bemutatkozásra készülő középpályás valódi célja – nem csak annyi, hogy eljusson egy topklubhoz.