Légiósok: „Törökország nem opció” – Nagy Ádám menedzsere

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.06.21. 18:54
A Nagy Ádámot képviselő CMG menedzseriroda egyik vezetője, Kövesdi Viktor a Nemzeti Sport érdeklődésére elmondta, a Bologna magyar válogatott labdarúgóját az olasz sajtóhíreknek megfelelően valóban csábítja a Trabzonspor, de Nagy Ádám számára nem opció Törökországba szerződni.

„A Trabzonspor valóban kitartóan érdeklődik Ádám iránt, immár hónapok óta. Visszatérő megkeresésük megtisztelő, de köszönettel jeleztük, Ádám számára jelenleg nem opció a török bajnokságba szerződni” – mondta Kövesdi Viktor lapunk megkeresésére.

A 33-szoros magyar válogatott középpályás 2016-ban az Eb-szereplést követően 1.8 millió euróért igazolt a Ferencvárostól a Bolognához, amelyben az első idényében még 28 találkozón juthatott szóhoz, azóta viszont csak 13, illetve 16 összecsapás adatott meg számára az előző két évben.

A Trabzonspor a 2018–2019-es idényben 63 pontot gyűjtve a 4. helyen zárt Törökországban, két ponttal lemaradva a dobogós Besiktas (65), néggyel az ezüstérmes Istanbul Basaksehir (67) és hattal a bajnok Galatasaray (69) mögött.

Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2 órája

23 gólos gólkirályt igazolhat a Mezőkövesd – NS-infó

Labdarúgó NB II
21 órája

Nagy Dominik távozott Nyíregyházáról – most már bejelenthetik Fehérváron

Labdarúgó NB I
22 órája

A Como érvényesítette az opciót, Bősze Levente az olasz klubban marad

Légiósok
22 órája

Honvéd: újabb légiós érkezett, ezúttal a spanyol harmadosztályból

Labdarúgó NB I
23 órája

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:29

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:42

NB II: távozó Karcagon, csatárral erősített a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
Tegnap, 8:45
Ezek is érdekelhetik