nemzetisport.hu 2020.03.26 16:49 Frissítve: 2020.03.27 07:16

Légiósok: Szoboszlai Dominik felkészülését Tusup is segíti

A Nemzeti Sport információi szerint a Red Bull Salzburg válogatott labdarúgója, Szoboszlai Dominik felkészülését segíti Shane Tusup.

Szoboszlai Dominik felkészülését Shane Tusup is segíti (Fotó: Török Attila)

Azt egyelőre nem tudni, hogy rövid vagy hosszabb távú az együttműködés az úszóedző és az Ausztriában légióskodó középpályás között.

Shane Tusuppal készített hosszabb interjúnkat IDE KATTINTVA olvashatják el.

2020.07.01 19:37:32

Légiósok NAGY ZSOLT, NAGY-PÁL TAMÁS, TÖRÖK ATTILA (Dunaszerdahely), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A Dunaszerdahely 1–1 után hiába dolgozott ki ellenfelénél több helyzetet, két gólt kapott a hajrában.

2020.06.28 16:33:21

Légiósok K. T. I.

A háromgólos hazai siker mellé ehhez a Wolfsberger győzelme is kellett a LASK Linz otthonában. Szoboszlai újabb gólpasszt adott.

2020.06.27 08:33:27

Légiósok SMAHULYA ÁDÁM

„Sok pluszmunkát végeztem az elmúlt hónapokban, ez így lesz a jövőben is, de profi futballistaként szerintem ez a minimum.”

2020.06.24 20:01:23

Légiósok KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

A magyar középpályás szemet gyönyörködtető gólt szerzett, majd Junuzovic bombáját is előkészítette.