Légiósok: Sallai gólt lőtt, de öröme nem lehet felhőtlen

2018.01.07. 19:06
Sallai Roland gólt szerzett az APOEL vasárnapi 4–0-s bajnoki sikere során, de mivel sárga lapot kapott, a következő ligameccsen nem léphet pályára.

A magyar légiós kezdőként játszott az APOEL-ben az Alki Oroklini elleni hazai mérkőzésen, s a 32. percben egy megpattanó lövéssel már csapata harmadik gólját szerezte. Az APOEL a kilencszeres belga válogatott Igor De Camargo találatával már a 39. percben beállította a végeredményt, a második félidőben csak tartania kellett az állást.

Sallai a 60. percig volt a pályán, ekkor lecserélte a vezetőedzője. A 48. percben azonban sárga lapot kapott, ami miatt ki kell hagynia együttese következő, Doxa elleni bajnokiját.

Az APOEL 17 találkozó után 39 ponttal a harmadik, viszont az előtte 40-40 ponttal álló Anorthoszisz és AEK Larnaca két meccsel többet játszott.