Légiósok: Korcsmár pirosat, Kádár csapata hatalmas gólt kapott – videók

2017.10.29. 20:59
Korcsmár Zsoltot kiállították, Kovács Péter pedig gólt szerzett légiósaink közül az európai labdarúgó-bajnokságok vasárnapi játéknapján.

DÁNIA. Korcsmár Zsoltot, a bajnoki listavezető Midtjylland középhátvédjét a 71. percben, második sárga lappal kiállították a Lyngby elleni idegenbeli mérkőzésen (2–2), ám csapata a hátralévő időben nem kapott újabb gólt, így egy pontot elcsípett. Ha Kalmár Zsolt korábbi együttese, a Bröndby hétfőn legyőzi hazai pályán a sereghajtó Randerst, átveszi a vezetést a dán Superligában.DÁNIA. Korcsmár Zsoltot, a bajnoki listavezető Midtjylland középhátvédjét a 71. percben, második sárga lappal kiállították a Lyngby elleni idegenbeli mérkőzésen (2–2), ám csapata a hátralévő időben nem kapott újabb gólt, így egy pontot elcsípett. Ha Kalmár Zsolt korábbi együttese, a Bröndby hétfőn legyőzi hazai pályán a sereghajtó Randerst, átveszi a vezetést a dán Superligában.

KORCSMÁR KIÁLLÍTÁSA

UKRAJNA. A Kádár Tamást végig a soraiban tudó Dinamo Kijev sorozatban az ötödik bajnokiján nem tudott nyerni, ezúttal a Karpati Lviv otthonában végzett 1–1-es döntetlenre. A hazaiak Szerhij Mjakusko révén az 55. percben óriási szabadrúgásgóllal egyenlítettek.

NORVÉGIA. A norvég másodosztályban Kovács Péter együttese, a sereghajtó Arendal 4–2-es vereséget szenvedett az Ull/Kisa vendégeként, ezzel borzasztóan nehéz helyzetbe került a bennmaradást folyó harcban. A vendégek második gólját a magyar csatár szerezte a 90. percben. Kovácsék hátránya az utolsó forduló előtt három pont az osztályozót érő 14. helyen álló Elverum mögött, amelynek kilenccel jobb a gólkülönbsége az Arendalnál. Kovács csapatát ráadásul még a 15. Fredrikstad is megelőzi…

Összefoglaló (Kovács Gólja 2:20-nál)