Légiósok: két meccsen három gól, csatárunk elkapta a fonalat

2019.08.23. 21:51
Varga Barnabás három percen belül szerzett két góljára alapozva az SV Lafnitz vert helyzetből felállva 3–2-re legyőzte idegenben az Austria Wien II-t az osztrák másodosztályú labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában.

A 25 éves magyar csatár a második félidő közepén három perc leforgása alatt duplázott, ezzel a Lafnitz 0–1-ről 2–1-re fordított, majd Maximilian Entrup találatának is köszönhetően 3–2-re megnyerte a mérkőzést.

Varga Barnabás jó formába lendült az utóbbi időben, hiszen két héttel ezelőtt az FC Lieferingnek is betalált (2–0), így az előző három fordulóban összesen háromszor volt eredményes.

A Lafnitz jelenleg második a tabellán 10 ponttal, rosszabb gólkülönbsége miatt szorul csak a listavezető LASK Juniors mögé, amely pénteken 8–5-re (!) verte meg az Austria Lustenaut.