Légiósok: Kádárék nem bírtak a pont nélküli sereghajtóval

K. Zs.K. Zs.
2019.08.24. 21:07
Egyelőre nem hozott javulást az edzőváltás Kádár Tamás csapatánál: az ukrán labdarúgó-bajnokság szombat esti mérkőzésén a Dinamo Kijev hazai pályán nem bírt a sereghajtó, eddig pont nélküli Olimpik Doneckkel – a vendégek 1–1-es döntetlent harcoltak ki.

A Dinamo a várakozásoknak megfelelően hatalmas mezőnyfölényben futballozott, de az első félidőben egy kaput eltaláló lövése sem volt – ezzel szemben a fordulás után Szerhij Politilo remek lövéssel koronázott meg egy eredményes letámadást (0–1).(0–1).

Viktor Cigankov szép lövéssel gyorsan egyenlített (1–1), sőt a 68. percben emberelőnybe is került a Dinamo, de nem sikerült begyötörnie a győztes gólt.

A parázs végjátékban egy kijevi is piros lapot kapott, és a meccset végigjátszó Kádár Tamás is „besárgult”.

A Dinamo máris ötpontos hátrányban van az egyelőre százszázalékos Sahtar mögött.