Légiósok: Futács bemutatkozott a török élvonalban

2014.08.30. 23:41
Futács Márkó bemutatkozott a török labdarúgó-bajnokság élvonalában: csapata, a Mersin Idmanyurdu hazai pályán 1–0-ra kikapott a liga egyik topklubjától, a Besiktastól az 1. forduló szombat esti mérkőzésén.

Futács Márkó végigjátszotta a mérkőzést, a második félidőben volt is egy gólt ígérő lövése, de Cenk Gönen kapus védett.Futács Márkó végigjátszotta a mérkőzést, a második félidőben volt is egy gólt ígérő lövése, de Cenk Gönen kapus védett.

Tamás Krisztián csapata, a Varese hazai pályán 2–1-re megverte a Speziát az olasz másodosztályú bajnokság (Serie B) első fordulójában, a fiatal magyar védő kispados volt, nem állt be.

Megyeri Balázs is kispados volt, az ő csapata azonban nem nyert: az Olympiakosz Pireusz, bár vezetett, otthagyott két pontot a Panaitolikosz otthonában (1–1).