A Nemzeti Sport Online Oroszországból származó értesülései szerint Dzsudzsák Balázs vagy a nyáron távozik Moszkvából vagy meghosszabbítja a szerződését, harmadik opció nincs.
Oroszországi forrásaink szerint Dzsudzsák Balázs biztosan nem fogja kitölteni decemberig szóló szerződését a Dinamo Moszkvánál, amennyiben nem hosszabbít.
Vagyis a moszkvai vezetők semmiképp nem szeretnék, hogy télen ingyen igazolhatóvá váljon. Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Dinamo már megtette hosszabbítási ajánlatát a játékos felé (korábbi hírek szerint az új fizetése elérhetné az évi hárommillió eurót), de Dzsudzsák és menedzsmentje még az egyéb lehetőségeket is megvizsgálja.
Nem titok, hogy az olasz Inter az egyik érdeklődő, de nagy kérdés, mennyit lennének hajlandóak áldozni a milánóiak a 28 éves magyar szélsőért.
Legfrissebb hírek

Pintér Dániel a Charlotte ellen bemutatkozhat az MLS-ben
Légiósok
2025.09.12. 08:38

Hiba lenne leírni a kora miatt Dzsudzsák Balázst
Labdarúgó NB I
2025.08.12. 09:26

Dzsudzsák Balázs szerződést hosszabbított a DVSC-vel
Labdarúgó NB I
2025.07.24. 15:54
Ezek is érdekelhetik