Légiósok: Balogh duplázott, az APOEL magabiztosan ment tovább

2019.02.20. 18:50
Balogh Norbert (77) három gólt szerzett és a kupapárharc hőse lett (Fotó: APOEL FC - Facebook)
Balogh Norbert duplázott, az APOEL pedig 3–0-ra nyert a Doxa otthonában, így 5–1-es összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Ciprusi Kupában.

Balogh Norbert a 11. percben szerzett vezetést az APOEL-nek (0–1), majd egy perccel később Efsztatiosz Aloneftisz duplázta meg a ciprusi rekordbajnok előnyét (0–2), amely ezzel már 4–1-re állt összesítésben.

A második félidőben Balogh ismét betalált (0–3), megpecsételve a Doxa sorsát, amelynek végül a szépítés sem jött össze.

A magyar támadó az első mérkőzésen is remekelt, a 64. percben pályára lépve győztes gólt szerzett – azaz összességében három találattal zárta a párharcot.

Az APOEL 5–1-es összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé.