Légiósok: korábbi gólkirályunk idén először volt eredményes

2019.03.15. 17:33
Megszerezte első gólját a kazah élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2019-es kiírásában Eppel Márton, a Kajrat Almati csatára, aki a Sahtyor Karagandi elleni 2–1-es siker alkalmával tizenegyesből talált be.

Az NB I korábbi gólkirálya az első félidő 28. percében volt eredményes, 1–0-s előnyhöz juttatva csapatát.

A tavaly nyár óta Kazahsztánban futballozó Eppelt a 82. percben, a vendégek szépítő gólja után lecserélte edzője.

A Kajrat (4–1) két forduló után hat ponttal áll, de így is csak ötödik a tabellán, mivel a hozzá hasonlóan hibátlan együttesek közül a Tobolnak (7–1), a Zsetiszunak (6–1), az FK Asztanának (6–2) és az Ordabaszinak (4–0) is jobb a gólkülönbsége.

KAZAHSZTÁN, PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

Atirau–Irtis Pavlodar 1–3
Irtis: Hidi Patrik végigjátszotta a mérkőzést
Kajrat Almati–Sahtyor Karagandi 2–1
Kajrat Almati: Eppel Márton tizenegyesből gólt szerzett, majd a 82. percben lecserélték.