Lech Poznan: napról napra csökken Kádár távozásának esélye

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.01.14. 11:45
A lengyel Przeglad Sportowy szerint ötven százalékra csökkent az esélye annak, hogy Kádár Tamás a téli átigazolási időszakban elhagyja a Lech Poznant.

Bár a Dinamo Kijev konkrét ajánlatot tett a magyar védőért, a sajtóhírekben szereplő kétmillió euró az ukrán sajtó szerint kétszerese a valós összegnek. Az ukrán klub súlyos anyagi problémákkal küzd, ezért nem tud ennyit fizetni.a Dinamo Kijev konkrét ajánlatot tett a magyar védőért, a sajtóhírekben szereplő kétmillió euró az ukrán sajtó szerint kétszerese a valós összegnek. Az ukrán klub súlyos anyagi problémákkal küzd, ezért nem tud ennyit fizetni.

Kádár Tamás szívesebben menne nyugat felé, de a lengyel lap szerint napról napra nő az esélye annak, hogy Poznanban marad.

A Lech az ukrán Volodimir Kosztevics személyében szerződtetett balhátvédet, a 24 éves játékos a Przeglad Sportowy szerint biztosan átveszi Kádár posztját, a kérdés az, hogy ha a magyar marad, be tudja-e verekedni magát a csapatba középhátvédként.

Legfrissebb hírek

Dejan Sztankovics elhozná a Ferencvárostól egyik korábbi játékosát – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.05.12. 11:46

Külföldre igazol a Nyíregyházáról távozó válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 15:01

Nyíregyháza: nyolc lejáró szerződésű játékos távozhat; többen visszatérhetnek

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 10:28

NB I: kisvárdai és újpesti távozók nyitották meg a nyári piacot – körkép

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 09:56

Köszöntötték a KEK-győztes Dinamo Kijev tagjait, így Rácz Lászlót is

Minden más foci
2026.05.05. 14:11

MTK: olasz klubok nézik a szélsőt, német ajánlat a védőért

Labdarúgó NB I
2026.05.05. 09:36

A Tijani-ügyben cáfolták a Loki ajánlatát, egy másik magyar klubról írnak

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 11:23

Kisvárda: „A további változásokra várni kell – amíg nem tudjuk, mennyi pénzt kapunk az MLSZ-től”

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 16:02
Ezek is érdekelhetik