nemzetisport.hu 2013.09.30 09:58 Frissítve: 2014.04.14 02:41

Genk: „Köteles szuper védése nélkül nem nyertünk volna”

A KRC Genk 1–0-ra legyőzte a hétvégén a Mechelent a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában. A siker azonban nem valósulhatott volna meg Köteles László nélkül – méltatta a magyar kapust Kalidou Koulibaly, a limburgiak védője.

„Több helyzetet is kihagytunk, és el kell ismernem, hogy Köteles László fantasztikus védése nélkül két ponttal kevesebbet szereztünk volna" – utalt a magyar kapus hajrában bemutatott nagy bravúrjára a Het Nieuwsbladnak Kalidou Koulibaly.

Köteles egyébként kiváló formában véd az utóbbi időben, csapata, a Genk pedig 9 forduló után ötödik tabellán.

2020.07.10 20:26:25

Légiósok MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Nem beszélve a nyugalmáról és emberi kvalitásairól.

2020.07.07 22:31:23

Légiósok SOMOGYI ZSOLT

Szoboszlai Dominik menedzsere szerint képviseltje Európa egyik legjobbja lehet a jövőben.

2020.07.01 19:37:32

Légiósok NAGY ZSOLT, NAGY-PÁL TAMÁS, TÖRÖK ATTILA (Dunaszerdahely), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A Dunaszerdahely 1–1 után hiába dolgozott ki ellenfelénél több helyzetet, két gólt kapott a hajrában.