Légiósok: Gazdag és Sallói is gólpasszt adott az MLS-ben – videók

2023.04.23. 08:06
Gazdag Dániel továbbra is jó formában (Fotó: Getty Images)
Gazdag Dániel és Sallói Dániel is gólpasszt adott az MLS, vagyis a tengerentúli profi labdarúgóliga legutóbbi, magyar idő szerint vasárnap hajnali játéknapján. Előbbi csapata, a Philadelphia Union 4–2-re legyőzte a Toronto FC-t, míg a Sporting Kansas City 2–1-re kikapott idegenben a New England Revolutiontól.

Gazdag Dániel és csapata esélyeshez méltóan győzte le 4–2-re a Torontót – a magyar válogatott középpályása a harmadik gól előtt gólpasszt adott, majd a negyedik találatnál ő adta a gólpassz előtti passzt.

Sallói Dánielék ugyan kikaptak idegenben a New England Revolutiontól (2–1), de a magyar válogatott támadó a szépítő gólnál kiosztott egy gólpasszt. Ezt követően nem sokkal került emberhátrányba csapata, amely így már nem tudott egyenlíteni sem.

EGYESÜLT ÁLLAMOK
MLS

Philadelphia Union–Toronto FC 4–2
Philadelphia:Gazdag Dániel végigjátszotta a meccset, és kiosztott egy gólpasszt
New England Revolution–Sporting Kansas City 2–1
Sporting Kansas City:Sallói Dániel kezdett, gólpasszt adott, majd a 86. percben lecserélték