Olaszország: Novothny Soma győztes gólt szerzett – videó

2015.01.31. 18:23
A Südtirol Novothny Soma második félidő elején szerzett góljával győzte le idegenben 1–0-ra a Monzát az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (Lega Pro) szombati játéknapján.

Novothny Somának, a télen kölcsönvett magyar támadónak ez már a harmadik gólja volt az észak-olaszországi csapatban. A Monza 0–0-nál tizenegyest hibázott.Novothny Somának, a télen kölcsönvett magyar támadónak ez már a harmadik gólja volt az észak-olaszországi csapatban. A Monza 0–0-nál tizenegyest hibázott.

Ugyancsak a Lega Pro A-csoportjában szerepel Adorján Krisztián klubja, a Novara, amely szombaton szintén három ponttal gazdagodott idegenben (Cremonese, 1–0). Huszonhárom forduló után a Novara – amelyben a magyar légiós nem játszott szombaton – az első (43 pont), a Südtirol (37) az ötödik helyen áll – igaz, a fordulóból még nem minden mérkőzést játszottak le.

Összefoglaló (Novothny gólja 2:00-nál)