Bulgária: Gaál Miklós csapata csak az egyik átkot törte meg

2012.11.17. 15:58
Gaál Miklós csapata, a Szlavija Szófia megtörte hosszú góliszonyát a bolgár labdarúgó-bajnokságban, mégsem tudta győzelemmel zárni a 13. forduló szombati játéknapját, amelyen az utolsó előtti helyen veszteglő Etar volt az ellenfele idegenben.

Az első félidő derekán Vladiszlav Zlatinov törte meg a szeptember 23. óta tartó egyik rossz sorozatot – a Szlavija 595 perc után szerzett gólt a bajnokságban –, a második játékrészben azonban az Etar egyenlített, így a végeredmény 1–1 lett. A Szlavija immár hét forduló óta nyeretlen.

A térdműtét után lábadozó Gaál Miklós kihagyta a mérkőzést, amelynek elején a csapatuk rossz szereplése ellen tiltakozó Etar-szurkolók egy nagyobb csoportja tüntetően elhagyta a stadiont, és egy közeli kocsmából figyelte, hogyan alakulnak az események. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!