Németország: a magyar légiós csapata is az X aktában

2012.10.05. 21:39
A 95. percben szerzett góllal mentette döntetlenre (2–2) mérkőzését Nagy Dániel csapata, a VfL Osnabrück a német harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának pénteki mérkőzésén, amelyen a liga döntetlenspecialistája, a Wehen Wiesbaden volt a vendége.

Nagy Dániel végigjátszotta a közel tízezer nézőt vonzó meccset, amelyen a Wehen a második félidő derekán 11-esből szerzett vezetést. A csereként beálló Timo Beermann a 95. percben elért góllal mentett pontot a hazaiaknak.

Az Osnabrück három győzelem után veszített újra pontokat, és pillanatnyilag – közvetlen vetélytársainál eggyel több mérkőzést játszva – a második helyen áll. A Wiesbaden sorozatban hetedszer, az eddigi 13 forduló során immáron 10. alkalommal játszott döntetlent – a harmadik ligában még soha egyetlen csapat sem állt ilyen mérleggel.