NB III: a Kaposvár, a Misleny és a Kécske is az NB II-ből erősíthet

2017.08.04. 08:32
Három, az előző szezonban a labdarúgó NB II-ben szereplő kapus is a harmadosztályban folytathatja a pályafutását.

Az NB III Nyugati csoportjában szereplő Kaposvár kölcsönbe szerződteti a Sopron kapusát, Heinrich Márkot.Kaposvár kölcsönbe szerződteti a Sopron kapusát, Heinrich Márkot.

Távozott Helesfay Donát az NB II-ből kiesett Kozármislenyből, s bár szóba került Heinrich klubjánál, Sopronban, végül a Tiszakécske NB III-as együtteséhez igazolt.

Eldőlt az is, hogy a legutóbb Kisvárdán védő Ivancsics Alex a korábbi tervekkel ellentétben mégsem lesz az FC Csákvár játékosa, információink szerint Helesfay helyén, Kozármislenyben folytathatja pályafutását a pécsi születésű kapuvédő.

Legfrissebb hírek

Simán győzött a Vidi Szegeden; súlyos sérülés két pályán is; menekül a Soroksár – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
5 órája

Két gól, három csákvári pont Tiszakécskén

Labdarúgó NB II
10 órája

Az MTK legyőzte a Kisvárdát, benn maradt az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.04.18. 18:54

Kerezsi Zalán: Akár már ebben a fordulóban is bennmaradhatunk

Labdarúgó NB I
2026.04.18. 11:28

Az ETO 13 év után győzné le újra Győrben a Ferencvárost

Labdarúgó NB I
2026.04.17. 15:30

Sopron: szerencsés tizenhármas

Képes Sport
2026.04.14. 11:04

Sergio Navarro: Léptünk egyet az álmunk, a bronzérem elérése felé

Kézilabda
2026.04.14. 09:36

Nem született gól Kisvárdán, a DVSC egy pontot szerezve is újra harmadik a tabellán

Labdarúgó NB I
2026.04.13. 21:49
Ezek is érdekelhetik