NB II: újabb négy távozó Békéscsabán, ketten hosszabbítottak

Vágólapra másolva!
2020.07.03. 07:32
null
Király Patrik a maradók között (Fotó: Imre György/Békés Megyei Hírlap)
Faragó Tomás és Lustyik Levente után Burai Erik Csaba, Zahorán Balázs, Dávid Zoltán Gergő és Polényi Gábor is távozik a labdarúgó NB II-ben szereplő Békéscsabától – számolt be róla a lila-fehér klub honlapja.

 

Zahorán Balázsnak és Dávid Zoltán Gergőnek a klub új szerződést ajánlott, de ők úgy döntöttek, hogy azt nem fogadják el, inkább máshol próbálnak szerencsét. A vezetőség nem hosszabbította meg Polényi Gábor megállapodását, illetve máshol kezdte meg a felkészülési időszakot Burai Erik Csaba.

A csapat egyik oszlopos tagja, Király Patrik viszont hosszabbított az Előrénél, csakúgy, mint Szalai Dániel, akire szintén kiemelten számít majd a szakmai stáb a középpályán. Profi szerződéssel folytatja a klubnál Hodonicki Márk, aki a megyei I. osztályú Békéscsaba II-ben már korábban bemutatkozott.

A távozó Hanyecz János kapusedző helyett Molnár Levente lesz a kapusok trénere a jövőben – Molnár már dolgozott a Békéscsaba Labdarúgó Akadémiánál, most pedig a Puskás Akadémiától tért vissza Csabára.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A BÉKÉSCSABÁNÁL
Érkezők: Bora György (Siófok), Hodonicki Márk (Békéscsaba II), Paudits Patrik (Dorog)
Távozók: Burai Erik Csaba (?), Dávid Zoltán Gergő (?), Faragó Tomás (?), Lustyik Levente (MTK kölcsönből vissza), Polényi Gábor (?), Zahorán Balázs (?)

Legfrissebb hírek

Huszti Fehérváron edz, de külföldi ajánlatra vár

Labdarúgó NB I
3 órája

A magyar csatár nagyon boldog – Izraelbe szerződött

Légiósok
5 órája

Csoboth Kevin Törökországba igazolt – hivatalos

Légiósok
2025.09.10. 19:05

Továbbadhatják a Fraditól vett Traorét, lesz pénz Csobothra is, közel a bejelentés

Légiósok
2025.09.10. 12:05

Szánthó Regő a Vasas II-vel készül és várja az új lehetőséget

Labdarúgó NB II
2025.09.08. 14:09

Balogh Botond aláírt Törökországban – hivatalos

Légiósok
2025.09.08. 12:49

DVTK: Kovács Zoltán többet igazolt, mint ahogy előzetesen tervezte

Labdarúgó NB I
2025.09.08. 08:20

Zsótérral lett teljes a Vidi kerete, az Ajka és a Kozármisleny is aktív volt a piaci hajrában – NB II-es átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2025.09.06. 12:33
Ezek is érdekelhetik