NB II: Szalai Tamás marad, Vass Norbert maradna Tatabányán

2010.06.30. 18:40
Címkék
Két játékossal bővült eddig az NB II Nyugati csoportjában szereplő Enternet-FC Tatabánya kerete: Simkó Krisztián a Budapest Honvédtól, Bencze Zsolt pedig a Videotontól érkezett, de a klub továbbra is keresi azokat a játékosokat, akik erősítést jelenthetnek.

A klub hivatalos honlapján megjelentek szerint a lejárt szerződésű Szalai Tamás marad a klubnál, sőt ugyanezt szeretné Vass Norbert is, de mivel ő az MTK-tól érkezett kölcsön, a sorsáról a fővárosi klub dönt.

Közben a sportandmedia.com tájékoztatása szerint Tatabányán vesz részt próbajátékon a Siófokon szabadlistára tett Arany Zoltán.

Legfrissebb hírek

Arne Slot: Kerkez előtt ragyogó jövő áll, felért Robertson szintjére

Angol labdarúgás
1 perce

Női kosárlabda NB I: Rátkai Eszter távozott a bajnok Pécstől, folytatás Szekszárdon

Kosárlabda
19 perce

Tóth Rajmund: Örülök a meghívónak, de először klubtörténelmet kell írni

Labdarúgó NB I
20 perce

„Ezt csak a legjobbak tudják" – sokat kritizált középpályását dicsérte a Palace-meccs után Guardiola

Angol labdarúgás
30 perce

Vb-2026: Shakira, Madonna és a BTS lép fel a döntő szünetében

Foci vb 2026
33 perce

„Most egy kicsit élvezzük” – Luis Enriquének csupán egy trófea hiányzik az új PSG-rekordhoz

Francia labdarúgás
36 perce

Csíkszereda: a klubelnök megerősítette az NS-nek a vezetőedző távozását

Minden más foci
51 perce

99. perces büntetővel nyert a Celtic, az utolsó fordulós Hearts elleni rangadón dől el a skót bajnoki cím sorsa

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik