NB II, Nyugat: fordulatos meccset nyert meg a Gyirmót

2013.03.23. 20:16
A Gyirmót hazai pályán 3–2-re legyőzte a Kaposvári Rákóczi második csapatát a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 19. fordulójában, a szombati játéknap utolsó mérkőzésén.

Az első félidőben a hazaiak, a másodikban a vendégek egyenlítettek, végül Illés Gyula 78. percbeli közeli lövése döntött a Gyirmót javára.

NB II, NYUGATI CSOPORT, 19. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR–KAPOSVÁR II 3–2 (1–1)
Győr-Gyirmót, 300 néző. Vezette: Mészáros I. (Márton, Mohos)
GYIRMÓT: Deli – Regedei (Varga L., 73.), Csizmadia, Balog Z., Gévay – Cseri, Tölgyesi (Erős G., 67.), Lázár P., Illés Gy. (Nagy II G., 85.) – Magasföldi – Oross. Vezetőedző: Csank János
KAPOSVÁR II: Posza – Kuckó (Földes, 70.), Pedro, Zmukics, Kiss A. – Fotiasz (Horváth Á., 85.) – Thian, Bőle, Böjte P., Házi (Böröczky, 80.) – Diallo. Edző: Barna László
Gólszerző: Csizmadia (öngól, 0–1) a 18., Gévay (1–1) a 24., Magasföldi (2–1) a 48., Bőle (2–2) a 61., Illés Gy. (3–2) a 78. percben
Csank János: – Kiváló mérkőzést játszottunk, amit védelmünk bizonytalansága tett nehézzé, de megérdemelt győzelmet arattunk szervezett vendégeinkkel szemben.
Barna László: – Jó iramú mérkőzésen rengeteg helyzetet és több gólt is láthattunk, de pont nélkül távozunk. Bizalomra ad okot, hogy fiataljaink kiválóan teljesítettek.

16. Bajai LSE 18 2 2 14 18–51 –33 8
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba