NB II, Nyugat: a Gyirmót egy góllal legyőzte a BKV-t

2013.04.17. 18:11
A Gyirmót 2–1-re győzött a BKV Előre ellen idegenben a labdarúgó NB II 20. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT, 20. FORDULÓ
BKV ELŐRE–GYIRMÓT FC GYŐR 1–2 (0–0)
Sport utca, 200 néző. Vezette: Radványi (Butkai, Kovács II G.)
BKV ELŐRE: Szentpéteri – Tányéros Á., Tóth M., Nyárasdi – Tóth A., Berki, Máj Z. (Horváth L., 60.), Mayer, Sebők I. – Michel (Szabó V., 69.), Folmer (Eszlátyi, 53.). Vezetőedző: Soós Imre
GYIRMÓT: Deli – Nagy II G., Csizmadia, Balog Z., Gévay – Lázár P., Tölgyesi (Laki B., 76.) – Fitos (Erős G., a szünetben), Magasföldi, Cseri T. – Tóth N. (Oross, 66.). Vezetőedző: Csank János
Gólszerző: Magasföldi (0–1) az 59., Eszlátyi (1–1) a 74., Oross (1–2) a 86. percben
Soós Imre: – Nagyon küzdött a csapat, amit elkezdtünk, többnyire sikerült megvalósítani. Sajnos azonban lejtett a hazai pálya, csak az a baj, hogy nem a mi javunkra.
Csank János: – Küzdelmes mérkőzés volt, nem volt benne a játékban, hogy a BKV Előre kiegyenlít. Hatalmas erőket vonultattunk fel, és sikerült realizálni csapatom nagyobb tudását.

16. MVM Paksi FC II* 22 2 4 16 17–44 –27 10
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba