NB II: megszerezte első győzelmét a Balmazújváros

2014.11.16. 15:05
Nincs már nyeretlen csapat a labdarúgó NB II-ben, miután a 14. forduló záró mérkőzésén a Balmazújváros 3–2-re győzött hazai pályán a félidőben még 2–0-ra vezető Csákvár ellen.

LABDARÚGÓ NB II
14. FORDULÓ

BALMAZÚJVÁROS–AQVITAL CSÁKVÁR 3–2 (0–2)
Balmazújváros, 500
néző. V: Nagy R.(Varga Zs., Vígh-Tarsonyi)
BALMAZÚJVÁROS: Perger – Vachtler, Bokros, Papp F., Németh Á. (Sigér Á., 38.) – Müller (Kondás, 38.), Sigér D., Pintér N. (Kiss L., 82.), Virág – Angyal, Belényesi. Vezetőedző: Szabó János
CSÁKVÁR: Szabó B. – Ambrus, Sötét, Köntös, Dulló (Domján, 69.) – Molnár T. (Mihály, 74.), Gajdos, Kocsis G., Hajdú S., Imrik – Horváth R. (Varga Z., 74.). Vezetőedző: Toldi Gábor
GÓLSZERZŐ: Horváth R. (0–1) a 6., Gajdos (0–2) a 28., Angyal (1–2) az 50., Pintér N. (2–2) a 66., Pintér N. (3–2) a 72. percben
SZABÓ JÁNOS: – Komoly előnyt adtunk egy jó csapatnak, ugyanakkor a második félidőben nagyon harcos és egységes szellemben futballoztunk, ami meghozta a várva várt eredményt.
TOLDI GÁBOR: – Egy megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből, az első félidőben óriási fölényben játszottunk, ami a folytatásban épp az ellenkezőképpen alakult, és súlyos egyéni hibák miatt veszítettünk.LABDARÚGÓ NB II