NB II: másfél milliót ajánlott fel a rászorulóknak a Budafok

F. B.F. B.
2020.04.11. 12:02
A labdarúgó NB II-ben szereplő Budafoki MTE is részt vesz a koronavírus-járvány elleni védekezésben, a klub alkalmazottai másfél millió forintot ajánlottak fel a helyi önkormányzatnak – számolt be róla a klub honlapja, a budafokimte.hu.

A Budafok játékosai, a szakmai stáb tagjai és a klub dolgozói közösen másfél millió forintot ajánlottak fel Budafok-Tétény önkormányzatának, amely az összeget a „Maradj otthon” segélyszolgálaton keresztül a kerületben élők és segítségre szorulók, otthonukban maradók, valamint idősek ellátására fordítja.Maradj otthon” segélyszolgálaton keresztül a kerületben élők és segítségre szorulók, otthonukban maradók, valamint idősek ellátására fordítja.

A bajban különösen fontos, hogy segítsük egymást, ezért kötelességünknek tartottuk, hogy mi is részt vegyünk a járvány elleni védekezésben” – mondta a klub honlapján Csizmadia Csaba, a BMTE vezetőedzője.

Mint beszámoltunk róla,
a Budafok jelentette be elsőként, hogy a klubnál nem csökkennek a fizetések.

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
6 órája

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
9 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

Megvan, hol folytatja Filkor Attila sportigazgatóként – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 22:46

A kiesés után távozott a Budafok edzője

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 15:14
Ezek is érdekelhetik