NB II: Márkus Tibor veszi át a Budaörs irányítását

2020.09.23. 22:29
null
Márkus Tibor (pirosban, Bognár György előtt) eddig is a budaörsi szakmai stáb tagjaként dolgozott (Fotó: Szabó Miklós)
Az élvonalbeli Pakshoz szerződő Bognár György helyett a továbbiakban Márkus Tibor irányítja a labdarúgó NB II-ben szereplő Budaörsi SC együttesét – számolt be róla a klub honlapja.


A játékos-pályafutása során többek között a Ferencvárosban, Siófokon, Nyíregyházán, Tatabányán, Pakson, Budaörsön, Soroksáron és Szigetszentmiklóson is futballozó Márkus Tibor az utóbbi években már a budaörsiek szakmai stábjában dolgozott. Hivatalosan vezetőedzői titulussal tevékenykedett a csapatnál, igaz, a tényleges irányítás Bognár György szakmai igazgató kezében összpontosult.

Mostantól a teljes irányítás Márkusé, akinek nem lesz ismeretlen a terep, hiszen egyrészt eddig „házon belül” volt, másrészt korábban néhány mérkőzésen – Bognár Györgyöt helyettesítve – beugróként irányította a csapatot.

A 41 éves szakember a vasárnapi, Soroksár elleni bajnoki mérkőzésen debütál a Budaörs első számú szakmai vezetőjeként. Az NSO úgy tudja, hogy az idény végig irányíthatja a csapatot.

Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított csapatkapitányával a DVTK – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.07.02. 20:56

Bognár György: Az idény előtt három centiméterrel magasabb lettem

Labdarúgó NB I
2026.06.30. 11:47

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből

Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
2026.06.22. 19:00

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50
Ezek is érdekelhetik