NB II: Kulcsár távozhat Budaörsről, Sajbán Miklós visszatér

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2020.01.17. 12:59
A Nemzeti Sport információi szerint távozhat Kulcsár Tamás a labdarúgó NB II-ben szereplő Budaörsi SC-től, azonban Sajbán Miklós biztosan visszatér Mezőkövesdről a Pest megyei klubhoz.

Az MTK Budapesttel 2008-ban, a DVSC-vel 2012-ben és 2014-ben bajnoki címet szerző 37 éves Kulcsár Tamás – aki az ősszel 17 bajnokin nyolc gólt szerzett – a klub vezetőitől engedélyt kapott rá, hogy más csapatokkal tárgyaljon, ezért már a vasárnapi hazaérkezés előtt elhagyta a Budaörs törökországi edzőtáborát.

A Mezőkövesd Facebook-oldala viszont arról számolt be, hogy Sajbán Miklós visszatér a Budaörshöz. A 25 esztendős középpályás tavaly nyáron szerződött az élvonalbeli együtteshez, azonban ősszel egy tétmeccsen sem lépett pályára.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A BUDAÖRSNÉL
Érkezők: Sajbán Miklós (Mezőkövesd)
Távozók:

Legfrissebb hírek

NB II: az Ajka és a Kanizsa is a Vasastól kapott kölcsön játékosokat; távozók Karcagon

Labdarúgó NB II
13 órája

Kolozsvárra igazolt a Mezőkövesd és a Diósgyőr korábbi csatára

Minden más foci
13 órája

A Pogon Szczecin többéves szerződést kötött Szalai Attilával

Légiósok
2026.07.09. 22:50

Távozik az Újpest horvát csatára

Labdarúgó NB I
2026.07.09. 17:22

NB II: három új játékos Barcikán, hat labdarúgó érkezett az újonchoz

Labdarúgó NB II
2026.07.08. 23:42

Ferencváros: kivásárolta magát a szerződéséből a brazil középpályás, Csercseszov csapatánál folytathatja

Labdarúgó NB I
2026.07.08. 13:44

NB I: újabb játékosok távoztak a Ferencvárostól és a Puskás Akadémiától – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.07.08. 11:52

Dániából vett játékost az MTK – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.07.08. 10:58
Ezek is érdekelhetik