A labdarúgó NB II-ben szereplő Kisvárda tárgyalásokat folytat a korábban az élvonalbeli Kaposvárban futballozó, legutóbb a Nyíregyháza együttesében szereplő támadóval, Katona Györggyel. 
A 26 esztendős Katona a közelmúltban bontott szerződést a Nyíregyházával, mivel az őszi szezonban csak három bajnoki mérkőzésen, csereként kapott játéklehetőséget. A múlt héten Cegléden próbálkozott, de a Pest megyeiek nem kötöttek szerződést vele. A csatár szombaton már a várdaiak színeiben lépett pályára a DVSC elleni felkészülési mérkőzésen.
Értesüléseink szerint a labdarúgó a mai napon egyeztet a kisvárdai vezetőséggel, és információink szerint minden esély megvan rá, hogy a Kisvárda játékosa lesz.
| Érkezők: Bognár Zsolt (szabadon igazolható, legutóbb Soproni VSE-GYSEV), Irhás Ignác (Mezőkövesd), Yves Simplice Mboussi (kameruni, szabadon igazolható, legutóbb Hanoi ACB – Vietnam), Popovics Bertold (Nyíregyháza Spartacus), Venczel Balázs (szabadon igazolható,  legutóbb Vasas) | 
| Távozik/távozhat: Barzó Gergő (Cigánd), Kapacina Valér (Bp. Honvéd – kölcsönből vissza), Horváth László (?), Lakatos László (Cigánd), Soós Tibor (?) Tóth György (?) | 
| Kiszemeltek: Katona György (szabadon igazolható, legutóbb Nyíregyháza) | 
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







