NB II: kiderült, hogy hol folytatja Nagy Tamás

2015.06.30. 12:59
A Zalaegerszeg a hivatalos honlapján bejelentette, hogy szerződtette Nagy Tamást, a legutóbb a Lombard Pápában szereplő futballistát.

„Kettő plusz egy éves szerződést kötött ma klubunkkal Nagy Tamás” – mondta Kocsárdi Gergely klubigazgató.

A 27 éves, védőként és védekező középpályásként is bevethető játékos eddig 59 alkalommal lépett pályára az NB I-ben és 81-szer az NB II-ben, összesen 14 gólt szerzett.

Sűrű napok ezek a ZTE-nél, a klub tegnap Koller Krisztián és Gyagya Attila érkezését jelentette be.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A ZTE-NÉL

Érkezők: Gyagya Attila (KTE), Koller Krisztián (Nyíregyháza), Nagy Tamás (Lombard Pápa)
Kölcsönbe érkezők:

Kölcsönből visszatérők:Kocsis Adrián (Kozármisleny)

Az utánpótlásból felkerültek: Bedi Bence

Kiszemeltek: Kovács Dániel (KTE – próbajáték)

Távozók: Czirjék Zoltán (Ajka), Károly Bálint (szabadon igazolható), Farkas Norbert (szabadon igazolható), Denis Grbic (szlovén, szabadon igazolható), Kovács György (szabadon igazolható)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Délczeg Gergely (Honvéd, ?), Króner Martin (DVSC, ?)

Távozhatnak:

 

Legfrissebb hírek

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről

Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik