NB II, Keleti csoport: a DVTK kikapott otthon a Bőcstől

2010.09.11. 19:04
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Keleti csoportjában a Diósgyőri VTK hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a Bőcstől.
NB II, KELETI CSOPORT
5. FORDULÓ
MEZŐKÖVESD–MTK BUDAPEST II 0–1 (0–0)
Mezőkövesd, 300 néző. Vezette: Gyarmati II (Vámos T., Török K.)
MEZŐKÖVESD: Szántai – Robson, Vámosi, Elek, Éles – Kaszás, Hegedűs, Lakatos (Kovács B., 86.), Haburcsák (Bene, 61.) – Bogdány, Szabó V. (Husanik, 86.). Vezetőedző: Huszák Géza
MTK II: Scheilinger – Szurkos, Hajdú, Kornis, Ódé – Kákonyi (Aradi, 88.), Macura, Pál Sz., Dobó, Skriba (Csiki, 74.) – Szentgyörgyi (Besztercei, 87.). Edző: Pölöskei Gábor
Gólszerző: Kákonyi (0–1) a 85. percben
Huszák Géza: – Úgy érzem, hogy nagyon nagy küzdelem volt a pályán. Mi is eldönthettük volna a meccset, de az ellenfél rúgta a gólt…
Pölöskei Gábor: – Küzdelmes, szoros mérkőzésen a hajrában egy szép fejes gól döntött a három pont sorsáról.
RESTART-CEGLÉDI VSE–DUNAKANYAR-VÁC 0–3 (0–3)
Cegléd, 300 néző. Vezette: Lovas (Kormányos II G., Agócs)
CEGLÉD: Miski – Tóth M., Villányi, Buzás, Fekete A. – Nagy T. (Busa, a szünetben), Ladiszlai, Nagy L., Nagy A. – Medgyesi L. (Carvalho, 74.), Szabó L. (Rebecsák, 67.). Vezetőedző: Simon Antal
VÁC: Sztankó – Hegedűs Cs., Tányéros, Páles, Juhász B. – Albert Á. (Franyó, 82.), Farkas P., Rusvay, Rábold (Arany Z., 73.) – Ivanovici, Surányi (Fekete L., 78.). Vezetőedző: Szabados György
Gólszerző: Albert Á. (0–1) a 7., Villányi (öngól, 0–2) a 20., Ivanovici (0–3) a 35. percben
Simon Antal: – A csúszós, mély talajhoz jól alkalmazkodó Vác az első félidőben nagyszerűen játszott, és ekkora különbséggel is megérdemelten győzött.
Szabados György: – Rusvay Gergely tanár úr ezt a kirándulást is hibátlanul vezényelte le.
DIÓSGYŐRI VTK–BŐCS KSC 1–2 (0–1)
Diósgyőr, 1400 néző. Vezette: Varga L. (Tóth I., Bozó)
DVTK: Rados – Rakovics, Gal, Budovinszky, Gohér – Illés R. – George, Lippai, Abdouraman (Faggyas, 53.), Szabó P. – Roszel (Bogyó, 71.). Vezetőedző: Benczés Miklós
BŐCS: Hamar Zs. – Bokros, Ur, Sipos T., Molnár Zs. – Katona A. – Hajdu Zs. (Rubint, 72.), Müller, Enescu, Jeremiás (Varga Z., 82.) – Etogo. Megbízott edző: Hidegh László
Gólszerző: Jeremiás (0–1) a 35., Hajdu Zs. (0–2) az 57., Budovinszky (1–2) a 73. percben
Kiállítva: Ur (gólhelyzetben buktatta Roszelt) a 70. percben
Benczés Miklós: – Hazai pályán nem elég húsz percet futballozni, ahogy tettük azt a mérkőzés végén. Ugyanezzel az elszántsággal kellett volna végig játszani.
Hidegh László: – Történelmi mérkőzésen történelmi győzelmet arattunk. Le a kalappal a csapat előtt, mert okosan és taktikusan futballozott.
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE–KAZINCBARCIKAI SC 0–0
Hajdúböszörmény, 200 néző. Vezette: Takács J. (Tóth L., Varga II G.)
HAJDÚBÖSZÖRMÉNY: Bákonyi – Király L., Szilágyi K., Frida, Giura – Belvon (Lovas M., 58.), Arnóczki (Simtchatcha, 68.), Nagy D., Bogdanovics (Kolbe, 83.), Kiss L. – Urbin. Vezetőedző: Fórián Zsolt
KAZINCBARCIKA: Kiss M. – Vadász, Nagy T., Kovács R. (Nyisalovits, 85.), Sebők T. – Kerékgyártó, Borbély, Fehér B., Horváth B. (Máthé G., 78.), Odrobéna (Tátrai, 92.) – Kovács P. Vezetőedző: Kádár Zsolt
Fórián Zsolt: – Bár fölényben játszottunk, gól nélkül nem lehet nyerni.
Kádár Zsolt: – Jó játékvezetés mellett küzdelmes mérkőzésen értékes pontot szereztünk.
OROSHÁZA FC–MAKÓI FC 1–1 (0–1)
Orosháza, 400 néző. Vezette: Farkas T. (Viszokai, Kis Z.)
OROSHÁZA: Molnár T. – Kerekes I., Balogh M., Futaki, Szabó N. – Juhász M. (Pardi, 77.), Retek, Ács, Kerepeczki – Baranyai B. (Buza, 57.), Szabó T. (Piti, 57.). Vezetőedző: Kvasznovszky József
MAKÓ: Czirbus – Rakonczai, Dálnaki, Magyar, Puskás Cs. – Podonyi, Nagy A. (Csamangó, 62.), Varga R. (Kulacsik, a szünetben.), Fülöp T. – Schreiber (Kószó, 74.), Faragó B. Vezetőedző: Kolozsvári János
Gólszerző: Fülöp T. (0–1) a 23., Kerepeczki (11-esből, 1–1) a 88. percben
Kiállítva: Balogh M. (nyújtott lábbal csúszott Varga Róbert lábára) a 29., Dálnaki (a játékvezető megsértéséért) a 89. percben
Kvasznovszky József: – Az első félidőt átaludtuk, a másodikat végig támadtuk, de csak egy pontot szereztünk.
Kolozsvári János: – Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést.