NB II: ismét csak döntetlenre volt képes a Siófok

2014.09.30. 16:55
Ma pótolták be a labdarúgó NB II 5. fordulójából elhalasztott Siófok–Cegléd találkozót. A Balaton-partiak hiába vezettek kétszer is a találkozón, végül csak döntetlenre voltak képesek, így továbbra is nyeretlenek a bajnokságban.

A Siófok már az 5. percben megszerezte a vezetést, Gárdos András tört be a tizenhatoson belülre, majd Peszmeg Viktor elé tálalt, aki nyolc méterről kilőtte a bal alsó sarkot. Nem sokat kellett várni a Cegléd egyenlítésére, a 15. percben Tajti Norbert egy rövid hazaadást követően próbált tisztázni, de Kormos László beleért a labdába és a lepattanót az üres kapuba helyezte. Siófok már az 5. percben megszerezte a vezetést, Gárdos András tört be a tizenhatoson belülre, majd Peszmeg Viktor elé tálalt, aki nyolc méterről kilőtte a bal alsó sarkot. Nem sokat kellett várni a Cegléd egyenlítésére, a 15. percben Tajti Norbert egy rövid hazaadást követően próbált tisztázni, de Kormos László beleért a labdába és a lepattanót az üres kapuba helyezte.

A 73. percben bombagóllal újfent vezetést szerzett a Siófok, Ivancsics Gellért 30 méteres lövése után kötött ki a labda a hálóban. Ám ekkor sem sokáig örülhettek a Balaton-partiak, mivel a 82. percben egy szabadrúgás után Koós Gábor fejelt a bal kapufára, a kipattanót pedig Albert István az üres kapuba lőtte.

A Siófok továbbra is nyeretlen az NB II 2014–2015-ös szezonjában.

LABDARÚGÓ NB II
AZ 5. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
SIÓFOK–CEGLÉDI VSE 2–2
(1–1)
Siófok, 150
néző. Vezette: Molnár Attila (Kepe Arnold, Kulman Tamás)
SIÓFOK:
Tajti N. – Gárdos, Baranyai Á., Papp Sz., Gubicza – Fülöp N. (Futó, a szünetben), Ivancsics – Kirchner, Peszmeg (Eisenberger, 79.), Papp M. – Kozma (Horváth B., 72.)
CEGLÉD:
Tóth Z. – Vattai, Albert I., Makrai, Pesti – Dóczi (Füle Á., 76.), Koncz – Koós G., Nagy V. (Majoros, 72.), Markó – Kormos (Szekér, 68.)
GÓLSZERZŐ:
Peszmeg (1–0) az 5., Kormos (1–1) a 15., Ivancsics (2–1) a 73., Albert I. (2–2) a 82. percben
HORVÁTH KÁROLY,
a Siófok vezetőedzője: – Ismétlődött a múlt, megint az utolsó tíz percben egy pontrúgás után egyenlített az ellenfél, mint az előző három mérkőzésünkön. Ez viszont már nem a véletlen műve.
SZABÓ ISTVÁN,
a Cegléd vezetőedzője: – Mivel kétszer is ellenfelünk vezetett, és egyenlítettünk, ezért ha így nézem, igazságos a döntetlen. Ha a mérkőzés összképét nézzük, nyernünk kellett volna.