NB II: hosszú távú szerződést írt alá a szegedi csapatkapitány

2020.05.25. 14:36
null
Germán Tamás új szerződést írt alá Szegeden (Fotó: Földi Imre)
Megszülettek az első megállapodások a labdarúgó NB II-ben szereplő Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál a következő bajnoki idényre; a csapatkapitány és egy stábtag is hosszabbított – számolt be róla a klub honlapja.


A 33 éves csapatkapitány, Germán Tamás hosszú távú szerződést írt alá a klubhoz – azt azonban a szegediek nem közölték, hogy ez hány évet jelent. A támadó egyike azoknak, akik a leghosszabb ideje a kerethez tartoznak. A májusban lezárt idényben Germán házi gólkirály lett 10 találattal, a szeptemberi stadionavatón, a Csákvár ellen mesterhármassal járult hozzá az 5–3-as győzelemhez.

Az edzői stábból Paul Ceusan megállapodását hosszabbította meg a klub, szintén hosszú távra. Ceusan asszisztens edzőként és elemzőként dolgozott az előző kiírásban, és a következőben is segíteni fogja Dobos Barna vezetőedző munkáját.

Legfrissebb hírek

A gyirmóti Iván Alex góljában a gyeptégla is benne volt

Labdarúgó NB II
16 órája

Tóth Balázs visszautasította a Blackburn szerződéshosszabbítási ajánlatát – sajtóhír

Légiósok
2026.07.27. 10:12

Három pontot ért a remek fejes Soroksáron

Labdarúgó NB II
2026.07.26. 20:52

Iván duplájával győzött a Gyirmót a Csákvár ellen

Labdarúgó NB II
2026.07.26. 20:52

Korai hátrány után fordított a Gyirmót, a hajrában brusztolta ki a győzelmet a Soroksár – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.07.26. 20:51

Nem volt átütőerő egyik csapatban sem Szentlőrincen

Labdarúgó NB II
2026.07.26. 19:31

Ötgólos meccsen verte a DVTK az újoncot, góleső Fehérváron, kikapott a KTE Ajkán – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.07.25. 20:52

Bedi és Derekas is duplázott, a Vidi gálával kezdte a bajnokságot

Labdarúgó NB II
2026.07.25. 20:51