NB II: győzelemmel rajtolt a Loki, a Soroksár a DEAC-ot verte
Bő 27 év után lejátszotta első NB II-es meccsét a Debreceni VSC, amely egy kései góllal 1–0-ra legyőzte a masszívan küzdő Budaörsöt. A Soroksár szintén a hajrában szerzett góllal verte meg az újonc Debreceni EAC-ot.
LABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ
Debreceni VSC–Budaörs 1–0 (Szatmári Cs. 83.)
Soroksár–Debreceni EAC 1–0 (Pászka 86.)
LABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ
Debreceni VSC–Budaörs 1–0 (Szatmári Cs. 83.)
Soroksár–Debreceni EAC 1–0 (Pászka 86.)
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik





